Mi Down Jacket - легка куртка з краудфандінгу Xiaomi

Компанія Xiaomi на краудфандінгу анонсувала нову куртку для хлопців та дівчат Mi Down Jacket. Завдяки матеріалам Gram Art від японської компанії Toray, високоякісної нитки і замків від компанії YKK, Xiaomi вдалося створити унікальний пуховик вагою всього в 302 грама! Він має індекс зберігання тепла FP що дорівнює 700 балам – тепло майже не виходить за межі пуховика. Простіше кажучи, куртка Mi Down підходить для носіння не тільки восени, а й коли на вулиці буде невеликий мінус.

На краудфандінгу були опитані сотні людей дизайнерами, щоб створити ідеальний зовнішній вигляд Mi Down Jacket, керуючись потребами сучасного користувача. Як результат, було створено універсальний пуховик, як для хлопців, так і для дівчат. Спеціальне гідрофобное покриття куртки Mi Down Jacket не пропускає вологу. Цікавою особливістю пуховика є можливість скласти його до ультракомпактних розмірів. Куртка поміститься навіть у невеликий рюкзак.

Mi Down Jacket - легка куртка вiд Xiaomi 1Mi Down Jacket - легка куртка вiд Xiaomi 2Mi Down Jacket - легка куртка вiд Xiaomi 3Mi Down Jacket - легка куртка вiд Xiaomi 5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.