Mi Collar Bluetooth Headset - нова бездротова гарнітура з якісним звуком

У минулу п'ятницу було презентовано Mi Collar Bluetooth Headset – гарнітуру з силіконовим "комірцем", що унеможливлює її падіння при використанні у процесі фізичної активності. 

В якості навушників, як бачимо на фото, використані Mi In-Ear Headphones PRO з двома драйверами, які відповідають стандарту Hi Res audio. 

Mi Collar Bluetooth Headset

Силіконовий "комірець" можна згинати як завгодно, щоб він комфортно і зручно сидів на шиї. На кінці "комірця" розташований пульт керування навушниками та апаратна частина. У її склад входить чіп CSR 8645 від Qualcomm, що підтримує кодеки aptX+ и AAC. Це забезпечує навушники якісним аудіо-сигналом. 

Mi Collar Bluetooth Headset

Але треба зауважити, що для найбільш якісного відтворення потрібно джерело звуку, яке теж підтримує ці кодеки. 

Акумулятор ємністю 137 мАг забезпечує до 8 годин безперервної музики. Імпеданс навушників складає 32 Ом, діапазон частот стандартний для Hi-Fi: 20 Гц – 20 кГц. 

Mi Collar Bluetooth Headset

Гарнітура важить лише 40 грамів, має захист від крапель води, що робить її дуже корисною при фізичних навантаженнях.

Bluetooth гарнітура Mi Collar Bluetooth Headset надходить до продажу вже завтра, 3 квітня, але інші якісні бездротові гарнітури виробництва 1More, QCY, Mi можна придбати в Україні вже зараз у мережі магазинів екосистеми Розумного дому Mi Home&Service. 

Mi Collar Bluetooth Headset

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.