Mi Band 3

Несподівано стало відомо, що новий фітнес браслет з назвою Mi Band 3 проходить сертифікацію. Окрім його кодової назви, нічого більше дізнатися на вдалося, але оглядачі ринку гаджетів зробили кілька припущень, що може робити новий популярний пристрій.

Отже, після виходу Mi Band 2 (він на фото) минуло вже півтора роки. За чей час виробник – компанія Huami випустила до продажу чотири подібних гаджети, два хз яких – розумні годинники. 

Наразі найдосконалішим пристроєм є Amazfit Health Band, який не тільки мониторить пройдену відстань, фази сну, серцевий ритм та сповіщає про повідомлення, що надійшли на смартфон, але й може зробити електрокардіограму, попередивши про ризик серцевого нападу або інфаркту.

Amazfit Health band

Amazfit Health Band

До того ж, в арсеналі Huami є чудові фітнес-браслети Amazfit Arc та Amazfit Cor. В них, окрім чудового дизайну, реалізовані ті ж фукнції з різним рівнем виконання і відображення.

Тому потреба у чомусь новому немов би й відсутня. Що це може робити фітнес-браслет, окрім того, що вже вміють його попередники?

Amazfit Cor

Amazfit Cor

Amazfit Arc

Amazfit Arc

Деякі оглядачі ай-ті порталів зробили припущення про те, які функції будуть у новому Mi Band 3.

Підсумуємо ці фантазії.

По-перше, сенсорний екран. Такий дисплей вже був реалізований у моделях смарт-годинників Amazfit, тому встановити його у браслет буде для виробника не складно.

По-друге, великий сенсорний екран. За тучками, екран збільтшиться, але ж, дивлячись на Health Band, незрозуміло, куди йому ще збільшуватися. Це можливо, якщо він буде гнучким, але це навряд.

По-третє, екран буде кольоровим. Це можливо, у існуючих браслетів він вже є таким.

По-четверте, корпус гаджета буде вироблений з металу. Теж ймовірно на 90%, адже корпуси Amazfit Cor та Health Band вже мають металічні корпуси.

По-п'яте, браслет Mi Band 3 буде мати модуль NFC. Це дозволить йому працювати з основними платіжними системами, але головну підтримку отримає, звісно, Mi Pay (і тільки в Китаї). Будемо сподіватися на підтримку Google Pay та Apple Pay. У будь-якому випадку, щоб користуватися цією функцією, доведеться спочатку налаштувати відповідні додатки на смартфоні, що зв'язаний з браслетом. 

По-шосте, наявність GPS-модуля.  Тепер, коли такий модуль мають багато смарт-годинників, в тому числі Amazfit Bip, його поява у фітнес-браслетах – питання часу.

По-сьоме, дехто мріє про сенсор контроля дихання. Це поки що єкзотична фіча, але у екосистемі Xiaomi такий пристрій є. Це датчик сну Lunar. Тому об'єднати два пристрої, маючи патенти на цю технологію, не буде складно.

По-восьме, Mi Band 3 буде мати весь набор комунікаційних функцій для фітнес-браслетів – сповіщення, відображення повідомлень, що надійшли, будильник, нагадувач, та інше.

Все це вже реалізовано у попередниках уявного браслета.

Від себе додамо ще наявність внутрішньої пам'яті для Bluetooth-аудіоплеєра, можливість відповідати на телефонні дзвінки. Нещодавно компанія-партнер екосистеми 1More релізувала такий пристрій у своїх фітнес-навушниках. Тому перенести це у браслет можливо.

Отже, за описом, ми чекаємо на повноцінний смарт-годинник у форматі фітнес-браслета. Враховуючи ціни на ці опції у конкурентів, ми отримуємо ціну нового Mi Band 3 у межах 100 доларів США.

Але ж, анонсують ціну у 30-35 доларів. Тому, якихось фукнцій не буде. 

Чекаємо на новий фітнес-браслет у квітні. Там і побачимо, чи здійснилися наші мрії.

А поки що всі, вказані у статті фітнес-браслети можна купити в Україні у офіційного представника компанії Huami – мережі магазинів Розумного дому Mi Home&Service. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.