Mi Air Purifier Max - найбiльший очищувач повiтря вiд Xiaomi

26 Грудень 2017

Коментарі:

0
 Грудень 26, 2017
 0
Категорія: Екосистема

Xiaomi представила новий очищувач повiтря Mi Air Purifier Max. Гаджет має величезний розмір і добре підходить для очищення повітря у великій кімнаті з урахуванням його об’єму (очищення повiтря до 1000 м³/год). Mi Air Purifier Max має дизайн, подібний до попередніх моделей, які досі були запущені компанією Xiaomi, включаючи нещодавно запущений Mi Air Purifier 2S. Він оснащений OLED дисплеєм, який має круглу форму для відображення корисних даних. Апарат має дизайн з двома фільтрами. Конструкція Mi Air Purifier Max дозволяє користувачам замінити фільтри вручну.

Mi Air Purifier Max

Mi Air Purifier Max

Значення CADR до 1000 м³/год гарантує, що пристрій можна використовувати для очищення повітря в приміщенні площею 120 квадратних метрів за 3 хвилини. Незважаючи на великий розмір, ви не відчуєте занадто багато шум, оскільки Mi Air Purifier Max поставляється з запатентованою технологією Xiaomi із шумопоглинанням: навіть у найвищому режимі роботи, шум не перевищує допустимий порог у 34 дБ.

Mi Air Purifier Max

Технологічний гігант вперше випустив свiй очищувач Mi Air Purifier  у 2014 році та Mi Air Purifier 2 у 2015 році. У минулому році був запущений Mi Air Purifier Pro, а потім і Mijia Car Air Purifier. Xiaomi також представила бiльш дешевший Mi Air Purifier 2S цього року.

Mi Air Purifier Max

Очищувач Mi Air Max з вартістю 1999 юанів (304 дол. США) – найдорожчий очищувач повітря у лiнiйцi Xiaomi на сьогоднi. Цей гаджет буде продаватися вже 26 грудня 2017 року в Китаї. Згодом, новинка з’явиться у фiрмових магазинах Mi Home & Service в Українi.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.