Mi AI Speaker mini - розумна колонка, що дозволяє керувати усім домом

Третім пристроєм, що був презентований 27 березня разом з ігровим ноутбуком і смартфоном Mi MIX 2s, стала розумна колонка Mi AI Speaker mini. 

Цей невеличкий пристрій з розмірами 90х90х50 мм має динамік потужністю 2 Вт і частотним діапазоном 140 – 20 000 Гц і чотири фукнціональні кнопки, що керую.ть відтворенням музики і гучністю. 

Mi AI Speaker mini

Але це те, що стосується прямого призначення пристрою – відтворювати музику. Але головними є фукнції розумного керування пристроями екосистеми. Для цього колонка оснащена чотирма мікрофонами, які почують ваш голос з будь-якої відстані. І колонка виконає голосову команду. 

Mi AI Speaker mini

Обробляє дані чотириядерний процесор з максимально.ю частотою ядер Cortex A7 1,2 ГГц. Для спілкування з пристроями розумного дому і смартфоном колонка підтримує бездротові протоколи Wi-Fi 802.11b/g/n та Bluetooth 4.1 з A2DP.

За допомогою колонки можна не тільки слухати музику, аудіокниги з великої онлайн-бібліотеки, але й керувати всіма розумними пристроями: вмикати світло, кондиціонер, чайник, зачиняти двері з розумним замком і вікна з розумними шторами, і багато іншого. 

Колонка   Mi AI Speaker mini розуміє китайську і англійську мови. Чи з'являться інші, поки що невідомо. 

Mi AI Speaker mini

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.