Масажна подушка LF Massage Pillow отримала нагороду за дизайн ще до початку виробництва

Як часто ми потребуємо маленької турботи, особливо, коли після тяжкої праці хочеться, щоб хтось розім'яв нам шию чи спину теплими міцними пальцями. Тепер це можливо, навіть якщо ви один. Компанія LF (Le Van), відома своїми портативними масажерами.

Особливість цього в тому, що він має рухомі частини, що підвищують ефективність впливу тиску і температури на м'язи та шкіру людини.

Цей масажер можна використовувати для зменшення напруження м'язів, зняття втоми, полегшенню симптомів запалення та невралгій (тільки після консультації з лікарем).

Конструкція пристрою проста і складна одночасно. Простота у механіці процесу: чотири ролики із змінною температурою рухаються по колу з різною швидкістю. Але зробити це конструктивно було не дуже просто. 

Тут можна побачити, яка складна конструкція цього механізму.

Але результат перевершує очікування: масажер LF Massage Pillow можна використовувати для шиї, попереку, м'язів ніг, для зняття болевих симптомів при болі у животі та у критичні дні у жінок (після консультаціх з лікарем).

Поєднання високої температури та механічного руху робить ефект схожим на дії досвіченого масажиста. 

Подушка зроблена з водонепроникної тканини. На лицевій частині розташований масажний механізм, сзаду розташована кнопка живлення. Масажер має декілька режимів, що регулюються кількістю натискань на кнопку. 

Акумулятор ємністю 2600 мАг забезпечує тривалу роботу масаджера без підзарядки. Заряджається пристрій через роз'єм USB Type C 5 В зі струмом до 3 А. 

LF Massage Pillow має сертифікати відповідності ISO 14000 та RoHS.

За вдале конструктивно-дизайнерське рішення пристрій отримав престижну нагороду iF Design Award у 2018 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.