Масажер для очей Leravan Eye cold and hot massageur позбавить очі напруження

Всі знають відчуття, коли наприкінці робочого дня, навіть, якщо ви не працюєте за монітором, очі кажуть нам, що їм потрібний відпочинок. І дієвим методом позбавити очі напруження є стимуляція капілярів і сосудів  очей та шкіри обличчя. 

Leravan Eye Hot and cold massage в Україні

Для цього виробник портативних масажерів Leravan, що входить до екосистеми розумного дому MiJia, виробив спеціальний термальний масажер. Він нещодавно надійшов до продажу в Китаї.

Принцип дії пристрою такий: він має дві металічні поверхні. Перша має вигляд ложки. Вона пристосована для масажу очей. Треба прикласти її до ока і вибрати температуру – тепло, або холод. Разом з вібрацією, такий вплив значно покращить кровообіг і покращить відчуття. 

Leravan Eye Hot and cold massage в Україні

Другий бік пристрою є випуклим і має пухирці. Він діє на шкіру навколо очей, прибирає синці, мішки під очима, покращує кровообіг шкіри обличчя.

Leravan Eye Hot and cold massage в Україні

Масажер очей Leravan дуже мало важить і має невеликі розміри, тому легко вміститься навіть у клатч. Таким чином, можна завжди мати при собі "швидку допомогу" для втомлених очей. 

Leravan Eye Hot and cold massage в Україні

Купити масажери Leravan в Україні можна в мережі магазинів екосистеми розумного дому Mi Home&Service. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.