Loock Classic Intelligent Fingerprint Door Lock - розумний замок для вашої оселі

Xiaomi запустла свій 123-й продукт на платформі для краудфандінгу, і це ще один розумний домашній гаджет. Loock Classic Intelligent Fingerprint Door Lock – це замок дверей з відбитком пальців (назва фiрми Loock). Гаджет має чотири різнi типи розблокування:

  • відбиток пальців
  • додаток на мобільному телефонi, підключений через Bluetooth
  • звичайний пароль
  • фізичний ключ

Ручка виготовлена ​​з використанням безшовної технології лиття, що надає їй можливість витримувати найвибагливіші випробування на тиск і гарантує термін до 10 років служби. 

Що стосується технології розпізнавання відбитків пальців, цей девайс використовує ваш відбиток пальця для відкриття дверей. Частка помилок розпізнавання становить лише 0,0005%. Цей замок може працювати дуже добре при дуже високих або низьких температурах від -25 градусів до 55 градусів за Цельсієм. Тому його можна встановити не лише у під'їзді, але й зовні.

Loock Classic Intelligent Fingerprint Door Lock.Loock Classic Intelligent Fingerprint Door Lock.Loock Classic Intelligent Fingerprint Door Lock.Loock Classic Intelligent Fingerprint Door Lock.Loock Classic Intelligent Fingerprint Door Lock.Loock Classic Intelligent Fingerprint Door Lock.

Крім того, у замок встановлена ​​сигналізація, яка вмикається, якщо зловмисник намагається викрутити замок з дверей або після 15 невдалих спроб. Як вам така новинка? Розкажiть у коментарi!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.