Літо! Треба їхати у відпустку з валізою RunMi 90 Points

Нарешті почало пригрівати сонечко, що не може не радувати, особливо у зв’язку зі стартом сезону відпусток. І хоча нинішні умови на морських та інших курортах, як правило, відрізняються від радянських “баз відпочинку” зі “зручностями надворі” та необхідністю повної автономії, майже як у підводному човнів під час океанського походу, деякі речі все ж взяти з собою доведеться. А якщо кудись їде жінка, то, яку велику валізу не візьмеш, все одно доведеться брати ще одну. Але, не біда, бо ж у Xiaomi ті RunMi вже про все подбали.

Ось наша сьогоднішня героїня – валіза з дещо довгуватою назвою – RunMi 90 Points Aluminum Closing Frame Suitcase Grey 24″. Звучить майже як повне ім’я якогось англійського лорда з дуже старим родовим деревом, та з пісні слова не викинеш. У зовнішності теж багато від англійського стилю. Нічого зайвого, сірий дорожній колір, оптимальне співвідношення габаритів, власної ваги у 4,9 кг та корисного об’єму. Безшумні колеса, які дозволять, за необхідності, тихенько піти “по англійськи” звідти, де на вас не дуже чекали. Є, правда, ще варіанти у білому, чорному та синьому кольорах. Але де ми, і де білий чи синій колір для валізи? Хіба що на перше квітня до Одеси поїхати – людей посмішити, себе показати.

Що ж може привабити українців звернути увагу саме на цей дорожній аксесуар? Звісно, міцний корпус з полікарбонату від Bayer Markrolon, який, завдяки трьохшаровій композитній структурі, не так вже й легко буде пошкодити вантажникам “улюбленого” повітряного флоту, нехай їм гикнеться! Крім міцності, слід відмітити водовідштовхувальну поверхню, стійку до подряпин, текстура якої складається з великої кількості точкових опуклостей, які разом складають приємний стільниковий малюнок. Міцна ручка з анодованого алюмінію може висуватись і займати три фіксовані положення, дозволяючи зручно тримати валізу людині будь-якого зросту та статури.

Виробники повідомляють, що внутрішній корисний об’єм складає 64 літри, мабуть позиціонуючи дану модель в якості суто чоловічого атрибуту. Ні, щоб виміряти його у кількості пар лабутенів чи плойок, що зможуть там розміститись. Або хоча б у мавпах, тоді валіза виявилася б точно набагато місткішою. Ну та літри, то хай будуть літри, на відпочином все ж таки їдемо. За захист ваших речей відповідатиме вбудований TSA-замок, код якого встановлено виробниками на “000”. Але, як каже інструкція, його можна змінювати (ти ба, яке диво!), тільки потім не забудьте ту комбінацію цифр, яку ви ввели під час перекодування. А інакше – читайте абзац про міцність корпусу і не кажіть, що вас не попереджали!

Придбати офіційний RunMi 90 Points Aluminum Closing Frame Suitcase Grey 20″ в Україні можна ТУТ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.