Лімітована версія Redmi Note 4 Lake Blue покликана очистити озера в Індії

Xiaomi Redmi Note 4 Lake Blue Limited

Xiaomi випустила в Індії фаблет Redmi Note 4 в новому забарвленні. Новий колір під назвою Lake Blue виглядає дуже схоже на стандартний синій Redmi Note 4X, випущений близько трьох місяців тому. Однак, у цього лімітованого випуску є своя мета.

Xiaomi розпочала кампанію під назвою "Wake the Lake", яка покликана допомогти відчистити озера в індійському місті Бангалор, штат Карнатака. Щоб звернути увагу своїх шанувальників і закликати їх допомогти природі, Xiaomi і випустила телефон в новому забарвленні. Доходи від продажів підуть на очищення озер. Таким чином, коли індійці купують Redmi Note 4 Lake Blue, вони допомагають очищати навколишнє середовище.

Xiaomi вибрала Бенгалуру неспроста – саме там було організовано перше представництво компанії. Перше озеро в списку очищення – Кемпамбудхі Кере. Виручені кошти підуть на посадку дерев, встановлення ліхтарів і відкритого фітнес-центру з ігровим майданчиком для дітей.

Смартфон буде доступний тільки в конфігурації 4 Гб ОЗУ + 64 Гб вбудованої пам'яті. У продаж в Індії нова версія надійде 4 вересня за ціною 157 доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.