Лей Цзюнь: більше 10 мільйонів телефонів Xiaomi було продано у жовтні

Xiaomi рекорд продажiв

Генеральний директор компанії Лей Цзюнь звітував, що компанія цього року поставила більше 10 мільйонів смартфонів у жовтні 2017 року. Лей Цзюнь розказав про це в короткому пості на китайському сайті Weibo.

Компанія ще не розкрила поширення своїх відправлень, але вважається, що Китай та Індія зіграли величезну роль у становлені нового рекорду. Важливу роль зіграло рішення Xiaomi розширити свою присутність у Китаї, відкривши більше магазинів Mi Home. Як і планувалося, у цьому році компанія відкрила приблизно 200 магазинів у декількох китайських містах.

Рекордні продажі телефонів Xiaomi наближать компанію до своєї мети: продати більше 70 мільйонів смартфонів у цьому році. А як ви гадаєте, Xiaomi зможе перескочити планку у 70 млн телефонів у 2017 році? Розкажiть у коментарі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!
Этот веб-сайт создан и находится под управлением NIS LLC, для сообщества Mi Fan Community. NIS LLC, настоящим заявляет, что этот сайт посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc, или любым из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.