На презентації ігрового смартфона Black Shark голова компанії Лей Цзюнь прийшов у новому смарт-браслеті. Це одразу помітили всі оглядачі і техно-папараці і видали новину про "випадковий" виток інформації про новий фітнес-браслет, який може отримати назву Mi Band 3.

Але ж ми знаємо, що у великих компаніях не буває нічого випадкового. І Лей Цзюнь вже не перший раз стає "спойлером" нових пристроїв. 

Виробник браслетів під брендом Mi Band, компанія Huami, не анонсувала новий пристрій, зосередившись на випуску смарт-браслетів і годинників під брендом Amazfit, але вся розуміють, що вже час для нового Mi Band. 

Як бачимо, браслет став більшим, ремінець залишився гумовим. Тепер корпус браслета підіймається над ремінцем, також пристрій має фізичну функціональну кнопку. Але тепер, як кажуть, вона буде повертати користувача у попереднє меню, як у Айфона. Напевне будуть функції, пов'язані з неодноразщовим натисканням і довгим утриманням.

Щодо фукнцій ьраслета, то тут мало що є вигадати. Кількість кроків, відстань, серцевий ритм, фази сну, дихання – все це вимірюють практично всі наявні на ринку фітнес-браслети. Amazfit Health навіть робить кардіограму у реальному часі. 

Чим нас здивує новий браслет Mi Band 3, можливо, побачим вже 25 квітня на презентації чергової серії новинок Xiaomi.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.