Китайський ринок смартфонів призупинив зростання

За підсумками першого кварталу цього року рівень продажів смартфонів у світі у китайських виробників дещо просів. 

Хоча у процентному вигляді це падіння виявилося лише цифрою 2,9%, у кількісному вигляді китайські компанії зуміли поставити менше 100 мільйонів смартфонів, чого не було з 2013 року.

Позиції лідерів рейтингу – Samsung та Apple виявилися непохитними, але у динаміці видно падіння покажчиків у компанії з Купертино, і зростання корейського виробника. 

Але є в цьому і добра новина. Пекінська компанія Xiaomi показала приголомшливе зростання, покращивши свій результат на 87,8% у порівнянні з минулим роком. Завдяки цьому, вона посіла четверту сходинку рейтингу, випередивши OPPO, але поступившись Huawei.

Як зазначають експерти, це стало можливим завдяки зростанню продажів у Європі та на американському континенті. 

Нещодавно Xiaomi уклала угоду з CK Hutchinson Holdings, володарем великої ритейлерської мережі Three і тепер Mi-смартфони будуть продаватися через інтернет-магазини мережі у Австрії, Данії, Гонконгу, Ірландії, Італії, Великобританії та Швеції. 
Це дуже великий шаг до ефективного маркетингу, тому зростання компанії зрозуміло і виправдано самовідданою працею маркетологів та керівництва Xiaomi.

В той же час, в Україні досі точаться суперечки між ритейлерами за звання ексклюзивних, і у цій боротьбі ми можемо побачити несподівані результати найближчим часом. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.