Xiaomi збирається побудувати ще більше магазинів, щоб покрити ринок Індії

Xiaomi

У свіжому інтерв'ю Reuters віце-президент Xiaomi і голова Xiaomi India Ману Кумар Джейн (Manu Kumar Jain) заявив, що компанія планує продовжувати збільшувати кількість роздрібних офлайн магазинів. У травні 2017 року у Індії був відкритий перший магазин компанії, сьогодні в країні їх уже 17. До середини 2019 року в Індії буде 100 магазинів Mi Home Store, причому в даний момент компанія працює на випередження графіка. Крім того, Xiaomi співпрацює з іншими магазинами, які продають продукцію китайського виробника.

За оцінкою аналітиків, сьогодні близько 50% смартфонів, які продаються через онлайнові магазини в Індії, носять бренд Xiaomi. Тому виробник і підсилює свої позиції в роздрібній торгівлі. У 2017 році Xiaomi випустила в Індії 8 моделей смартфонів, тоді як Smasung – близько 40. Ману Кумар Джейн підтвердив, що в цьому році Xiaomi випустить в країні 6-8 моделей в різних цінових категоріях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.