5 корисних функцій MIUI які вам варто знати

Секрети MIUI 9

Обмеження даних у портативній точці доступу

Секрети MIUI 9

Кожного разу, коли ми ділилися нашим мобільним інтернетом з нашим другом або родиною, ми не могли обмежити або контролювати обсяг даних, який використовується товаришем. Як результат, іноді друзi використовували весь обсяг даних і навiть створювали "мiнус" на балансi SIM-карти. Раніше у нас не було можливості обмежити об'єм даних, що йдуть через портативну точку доступа. Але в MIUI 9 команда розробників представила можливість одноразового обмеження даних у портативній точці доступу. Відкрийте параметри точки доступу, і ви знайдете одноразовий ліміт даних, який допоможе вам обмежити обсяг обміну даними. Крута фiшка, правда?

Нiчний режим читання (Good Night Read)

Секрети MIUI 9

Режим читання, який будо введено ще в MIUI 8, допомагає нам захистити наші очі. Раніше ми могли використовувати цю функцію, встановлюючи індивідуальний графік нiчного режиму. Але у MIUI 9 включено програму Good Night Read, яка автоматично вмикатиметься після заходу сонця та вимкнеться після сходу сонця. Тепер вам не потрібно встановлювати індивідуальний графік. Відкрийте налаштування дисплея, а потім перейдете до режиму читання, там ви знайдете цей корисний режим "Good Night Read".

Режим сну

Секрети MIUI 9

Люди завжди найбільше турбуються про заряд акумулятора телефону протягом дня. Щоб зменшити витрати акумулятора у Mi-смартфонах, команда розробників MIUI представила функцію режиму сну в MIUI 9. Кожного разу, коли система MIUI виявляє, що ви спите, вона закриває фонові програми, обмежує використання Bluetooth, GPS, мобільних даних та використання WLAN, і не активує екран для сповіщеннь у режимі очікування. Що зробити це, перейдіть до параметрів акумулятора та продуктивності, i там ви знайдете функції режиму сну.

Жести та ярлики швидкого запуску

Секрети MIUI 9

Хочете встановити ярлики швидкого запуску прямо на клавiатурi для навігації, живлення чи гучностi? У MIUI 9 є така можливiсть. Тепер ви можете встановити безліч функцій на апаратній клавіатурі телефону. Запускати камеру, зробити знімок екрана, запустити голосовий помічник, вимкнути екран, включити лiхтарик, закрити поточну програму, відкрити "Split Screen" та багато інших варіантів – для цього можна призначити різні ключі апаратного забезпечення. Перейдіть до налаштувань, потім виберіть додаткові параметри, і ви знайдете там кнопки та ярлики для жестів.

Редагування фото у додатку "Галерея"

Секрети MIUI 9

Сьогодні люди роблять все більше і більше фотографій на свій телефон. Але iноді хороші знімки псуються через зовнішні перешкоди (тiнi, освiтелння, товарища, який влiз у кадр, чи якiсь предмети). У MIUI 9 команда розробників представила відмінну функцію у додатку "Галерея". Просто відкрийте додаток галереї та редагуйте будь-які з ваших фотографій. Там ви знайдете цікаву функцію під назвою "Erase tools". Просто перетягніть Erase tools на будь-які перешкоди на фотографії, і перешкоди негайно зникнуть. Хіба це не чудово? Ви коли-небудь користувалися цим? Розкажiть у коментарi!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.