Конкурс "Містер Літо-2017" - для справжніх чоловіків екосистеми!

Увага! Офіційна фан-спільнота Mi в Україні розпочинає новий конкурс «Miстер Літо»

Літо! Час подорожей, шалених пригод, активного відпочинку, моря, сонця і повітря! Найкращими помічниками у активному відпочинку є продукти екосистеми Xiaomi. Тому ми проводимо новий конкурс, присвячений цим розумним диво-пристроям і їх власникам.

Всі попередні конкурси нашої спільноти були присвячені чарівним дівчатам, які шанують вироби, що входять до екосистеми Xiaomi. Тепер ми пропонуємо сильній половині нашого ком'юніті показати свою міць, вміння відпочивати по-чоловічому і користуватися розумними гаджетами. Для участі у конкурсі треба викласти у коментах до цієї теми фотографії з пристроями екосистеми Xiaomi. Це можуть бути велосипеди Yunbike, гіроскутери Ninebot, камери Yi action camera, та багато інших пристроїв, які стануть в нагоді на відпочинку.

Ніякої роботи, тільки розваги і пригоди! Тому на світлинах не повинно бути ані ноутбуків, ані смартфонів, ані планшетів Xiaomi!

Десять найкращих фото будуть відібрані журі і шанувальниками продукції екосистеми Mi і отримають призи.

Умови конкурсу:

 1. У конкурсі можуть брати участь чоловіки віком від 16 років (наявність на фотографіях дітей можлива і бажана, але дитина не може виступати як окремий учасник, тобто автор посту).
 2. Кожен учасник повинен запостити фото у відповідну тему офіційної української фан-спільноти екосистеми Мі і зберегти у себе оригінал.
 3. Конкурс триває з 2 червня до 30 червня.
 4. З 2 червня до 25 червня приймаються фотографії, які ви можете постити у коментах до цієї статті.
 5. 25 червня журі відбирає 20 фотографій, які будуть брати участь у фінальному змаганні.
 6. Вони переносяться до відповідного Фотоальбому на нашому ком'юніті. Рейтинг фотографій буде визначатися кількістю і якістю коментів, які до них залишили зареєстровані члени ком'юніті.
 7. Кращий коментатор теж отримає спеціальний приз.
 8. Журі відбирає трьох головних призерів. Порядок решти призерів з десяти, відібраних журі на основі факторів якості світлини, активності обговорення, важливості для цілей ком'юніті, визначається генератором випадкових чисел на сервісі Random.Org.
 9. Результати конкурсу оголошуються 1 липня.
 10. Учасники конкурсу повинні подати про себе достовірні дані (email), які будуть використовуватися при доставці призів. Організатори запитають у вас додаткові дані (ім'я, телефон, адресу), конфіденційність яких гарантується.
 11. Організатори можуть вносити незначні зміни у ці правила протягом конкурсу.
 12. Коментувати фотографії і впливати на результати конкурсу можуть лише активні користувачі ком'юніті. Голоси неактивних користувачів не будуть зараховуватися, а неактивні протягом місяця юзери будуть заблоковані і видалені. Активність можна заробляти, коментуючи статті, новини, блоги, пишучи повідомлення на стінах, створюючи і наповнюючи фотоальбоми нашого ком'юніті.

Роз'яснення щодо дітей. Фотографії дітей можуть брати участь у конкурсі. Але діти не можуть бути авторами посту і учасниками конкурсу, тому що діти не можуть отримувати призи, тільки їх батьки, чи опікуни. Тобто, якщо фото дитини запостив хтось з батьків або опікунів, фото бере участь на загальних умовах. Ми зв'язуємось з авторами фотографій, де є тільки діти, щоб отримати підтвердження того, що вони дорослі, тобто дієспроможні особи.

Генеральним партнером конкурсу «Miстер Літо» є компанія «NIS-Ukraine» – офіційний постачальник продукції екосистеми Xiaomi та розумного дому MiJia в Україну.

Призи:

1. Чемодан RunMI 20 дюймів

2. IP-камера YI Dome Camera 360° White 720P

3. Солнцезащитные очки Xiaomi Turok Steinhardt

4. Рюкзак Mi Urban

5. Термос Viomi stainless vacuum cup

6. Наушники 1MORE Voice of China

7. Универсальная батарея ZMI powerbank 10000mAh

8. Датчик сна Lunar

9. Термостакан Emoi

10. Полотенце ZSH

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.