Компанія Huami вийшла на фондовий ринок Америки

Партнер екосистеми Розумного дому MiJia, відома компанія, що виробляє фітнес-трекери і годинники, вийшла на світовий фінансовий ринок. Huami розмістили Американські депозитарні акції на загальну суму 110 мільйонів доларів. 

Акції будуть торгогуватися у вигляді стандартних акцій Class A на Нью-Йоркській товарній біржі. Емісійна ціна кожної акції складає 11 доларів. Оскільки ринок портативних фітнес-трекерів росте, а Huami посідає на ньому лідуючу позицію, є надія, що акції швидко зростуть у ціні. 

Huami почали свій шлях до всесвітньої слави, застосувавши військовий сенсор для мирних цілей. Так вони створили славетний браслет Mi Band, який заполонив світ. Зараз в асортименті компанії, окрім модифікацій Mi Band, є преміальні версії пристрою, які випускаються півд брендом Amazfit. Це розумні годинники Amazfit Bip та Pace, фітнес-трекери Amazfit Arc, преміальні трекери  у вигляді коштовностей Moonbeam, Infinity та Equator, а також сенсори для розумних кросівок Li-Ning та 90 Points.

Huami є партнером екосистеми Xiaomi та розумного дому MiJia вже багато років і ця співпраця лише покращую продажі якісних товарів компанії.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.