Компанія Huami націлилась на лідерство в галузі розумних годинників

Ексклюзивний постачальник носимих розумних пристроїв для Xiaomi, компанія Huami, готова для того, щоб очолити ринок. Винахідники легендарного Mi Band показали, що не тільки не стоять на місці, але рухаються вперед дуже швидко. По результатам першого кварталу цього року, Huami посіла перше місце у галузі носимих розумних пристроїв, примусивши покинути трон не тільки всесвітньо відомого Fitbit, але й Apple, який посідав друге місце.

Після цієї перемоги плани однієї з корінних компаній екосистеми Xiaomi – підкорити собі ринок спортивних розумних годинників. І Amazfit Pace – це дуже яскрава заявка. Щоб дійти до топу продажів у галузі, компанії Huami доведеться перемогти багатолітнього лідера – Garmin, а також частково Apple та Samsung з Huawei.

Але, як стверджує очільник компанії Хуан Ван, це не тільки можливо, але й відбудеться найближчим часом.

За весь час Huami відвантажила більше 30 мільйонів девайсів, а нові пристрої обіцяють ще більшу популярність бренду.

По-перше – це прямий виклик пристроям Garmin, Amazfit Pace. Цей спортивний годинник-трекер має можливості спілкуватися зі смартфоном, але й працювати автономно, накопичуючи дані. До того ж, він оснащений модулем GPS, що робить його сумісним з усіма картографічними додатками – від Google maps до Strava.

До монітору серцебиття додався музичний плеєр, що є великим кроком вперед.

До того ж, при наявності поруч смартфону, Amazfit Pace сповіщає про дзвінки, повідомлення і сповіщення системи. Гарний дизайн теж грає важливу роль.

Цього може й було б достатньо для боротьби з мейджор-брендами, але Huami завдала несподівааного удару у вигляді Amazfit Health Band.

Це унікальний пристрій, що має трисекційний сенсор сну і руху, PPG датчик для контролю серцебиття у реальному часі, сенсор, що визначає аритмію серця, а також модуль для отримання даних ЕКГ.

З таким набором можна претендувати на перше місце серед розумних трекерів у світі.

Розумний спортивний годинник Amazfit Pace можна прдибати вже зараз у офіційного дистриб’ютора товарів екосистеми Xiaomi.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.