Інгалятор-небулайзер Yuwell захистить здоров'я родини взимку

Наступає щорічний період, коли захворюваність грипом збільшується, як лавина. Але цього року боротьба з одним із сиптомів хвороби – кашлем, буде успішнішою, ніж раніше.  

Причина тому – доступний компресійний інгалятор Xiaomi Mijia Yuwell 405D. Цей пристрій для захисту всієї родини зробила компанія Yuwell, яка спочатку взяла участь у краудфандінговій стадії проекту, а тепер стала повноправним бренд-партнером Xiaomi.

Пристрій діє як звичайний небулайзер. Він спрямований на перетворення води, змішаної з лікарським розчином або ефірною олією, в пару. У ємності, де знаходиться розчин, є ковпачок для регулювання потоку, що випускається. Таким чином, дихання цією парою допоможе очистити ваші бронхи. Існує три типи насадок для різних випадків. У комплекті єж маска для дитини, для дорослого, а також, сопло для інгаляції горла, носа, або бронхів. Щоб лікування було ефективно, треба виконувати 20-хвилинні або 40-хвилинні сеанси.

MiJia Yuwell nebulizer

Лікування небулайзером допомагає подолати не тільки застуду та симптоми вірусної хвороби, але й полегшити небезпечні захворювання органів дихання, такі, як астма та запалення легенів.

Пристрій має розміри 145 x 80 x 56 мм та вагу 240 граммів. Він працює дуже тихо, випромінюючи шум лише 60 дБ. Фільтрація повітря здійснюється за допомогою бавовняного фільтра. 

Управління інгалятором Xiaomi Mijia Yuwell 405D дуже просте. Він має кнопку вмикання-вимикання і все. До цього треба заповнити ємність ліками і надягнути маску.

Незабаром інгалятор з'явиться і в Україні в магазині екосистеми Розукмного дому. 

Зараз його ціна становить приблизно 35 євро. 

Будьте здорові з екосистемою Xiaomi!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.