Іграшки Mi Bunny отримали престижну нагороду як кращі товари для дітей

Премія споживацького задоволення Tillywig призначається за досягнення у виробництві цікавих, красивих і функціональних товарів для дітей і розваг. Цього року цю премію отримали одразу два товари з екосистеми розумного дому MiJia. Це Mi Finger Block та Mi Robor builder rover.

Mi Finger Block 

Mi Finger Block – захоплююча іграшка кишенькових розмірів, яка потребує постійних маніпуляцій, звільняючи розум і розвиваючи малу моторіку.

Mi Finger Block

Блок складається з восьми маленьких кубиків, з'єднаних таким чином, що дозволяє сегментам обертатись всередину або зовні. Керуючись пальцями, блок постійно змінює форму з прямокутника на квадрат чи пряму лінію.

Mi Finger Block

Завжди мінливий блок функціонує одночасно як пом'якшувач напруги та тренер спритності, головоломка і активатор малої дії. 

Mi Robot Builder Rover

Mi Robot Builder Rover пропонує феноменальне поєднання стимулюючих, просвітницьких веселощів та творчої гри. Все починається з побудови, захоплюючого процесу, в ході якого діти збирають 1000 деталей в грізний пошуковий робот, який, по завершенні роботи, кружляє навколо і затискає предмети передніми маніпуляторами.

Mi Robot Builder Rover

Безкоштовне завантаження додатків забезпечує інтерфейс, за допомогою якого діти керують рухами та поведінкою робота безліччю способів. Комплексна серія рухів і звуку також може бути визначена у режимі програмування, а потім спрацьовує за допомогою кнопки.

Mi Robot Builder Rover

Немає необхідності попереднього досвіду кодування, тому підлітки швидко отримують рукоятку для позиціонування та перерозподілу різних блоків коду, щоб досягти бажаних результатів. Поведінку робота можна також корегувати в режимі реального часу, використовуючи екранні контролери, які дозволяють маневрувати.

Mi Robot Builder Rover

Цікавість також розширюється завдяки тому, що набір може бути побудований у трьох різних моделях роботів: ровер, снігоприбиральна машина та танк!

Іграшки екосистеми розумного дому MiJia можна прдибати в Україні у мережі магазинів Mi Home&Service.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.