Huami придбали американського виробника трекерів для професійного спорта

27 Липень 2018

Коментарі:

0
 27 Липня, 2018
 0

Категорія: Екосистема

Компанія Huami не потребує додаткового представлення – всі у світі знають її за виробами під брендами Amazfit та Mi Band. Як і багато  успішних китайських компаній, Huami теж вирішили просуватися на американський ринок і придбали компанію Zepp, що виробляє трекери для професійного спорту і додатки для них.

Zepp – проект, що існує з 2011 року, і починав з виготовлення трекеру для гольфу. Датчик приєднувався до ключки і фіксував траєкторію руху знаряддя, швидкість та силу удару. Продукція Zepp популярна серед спортсменів, серед яких є багато знаних майстрів і чемпіонів світу, тренерів, та27 любителів, які бажать підвищити свій рівень.

Компанія розширила свою діяльність на теніс та футбол, зробивши датчики для ракеток і ніг футболістів. Список показників, які обробляє додаток Zepp, дуже великий. До того ж, додаток складає статистику з щоденних тренувань та ігор, що дає багато корисної інформації для тренерів.

Враховуючи значно більший досвід Huami у збиранні та обробці великих обсягів даних з трекерів Mi Band та Amazfit в усьому світі, це співробітництво корисне для обох партнерів.

Zepp отримає нові технології, а Huami – патенти, що дозволять компанії продавати свою продукцію в США.

У найближчому майбутньому можемо чекати на нову продукцію Amazfit для професіоналів. Слідкуйте за новинами.

Продукцію Amazfit можна придбати в Україні офіційно в магазинах екосистеми розумного дому MIOT і отримати найсвіжішу інформацію про новинки на нашому сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.