Головний операційний директор MediaTek долучився до Xiaomi як інвестиційний партнер

 

COO MediaTek Чжу Шангзю та Лей Цзюнь

Головний операційний директор MediaTek Чжу Шангзю покинув виробника чіпів у Тайвані та перейшов у Xiaomi. Оголошення було зроблено сьогодні генеральним директором Xiaomi Лей Цзюнем. Чжу Шангзю у Xiaomi стане партнером в запуску інвестиційного підрозділу.

Під час свого перебування в MediaTek Чжу Шангзу допомiг встановити стратегічне партнерство між напівпровідниковою компанією та Xiaomi. Вважається, що його лідерські навички та контакти в технічній галузі допоможуть Xiaomi досягти великих успіхів у майбутніх інвестиціях.

Компанія Xiaomi інвестувала у близько 200 компаній, що займаються виробництвом апаратного забезпечення, мобільними платежами та розробкою мобільного контенту. Чжу Шангзу має ступінь бакалавра та магістра електроніки в Університеті Хінчжу Цзяотонг (Тайвані). Він приєднався до MediaTek у 1999 році. Менеджер відіграв ключову роль у допомозі MediaTek досягти свого поточного статусу в якості другого найбільшого постачальника чiпiв для смартфонів у світі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.