Голосуємо за українську фан-спільноту MIUI!

Наприкінці року офіційний форум шанувальників прошивки MIUI, з якого ми дізнаємось майже всі новини про прошивки для наших смартфонів Сяомі, оголошує різні забавки для національних фан-спільнот. Цього разу – це рейтинг фан-клубів. Та спільнота, що переможе, потрапить у верхній рядок форуму. 

Допоможемо нашим "родичам" – офіційній українській фан-спільноті прошивки MIUI! В  нас з ними одні вподобання і одна справа – коистуватис найкращими гаджетами у світі!

Зрозуміло, що першими, як і роки поспіль, буде індійський фан-клуб, але опинитися на дугому, або навіть на третьому місці і заявити про себе для офіційної української фан-спільноти буде дуже гарно. 

І ось результати: 

Перше місце і посилання у верхній стрічці форуму зберегла Індія. Найактивніші і найвідданіші фанати, вітаємо їх.

На другому місці – одна з найстаріших спільнот шанувальників MIUI з Індонезії.
Третє місце посіла спільнота з Філіпін – несподівано активні новачки.
Четвертими виявилися фани з Бангладеш.
Україна посіла п'яте місце, випередивши Польщу та Росію на європейському просторі.

Це була репетиція. А незабаром буде справді важливе голосування про те, який фан-клуб MIUI найактивніший. Там будуть брати участь десятки фан-спільнот в усьому світі. Тут потрібно буде позмагатися за місце у першій десятці. Здужаємо?

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.