Гігантський телевізор Mi TV 4 75 "замінить кінотеатр

Наприкінці травня Xiaomi представила кілька новинок, серед яких був і новий телевізор. Формально він з тієї ж четвертої серії лінійки Mi TV, але розмір екрану вражає.
Він становить цілих 75 дюймів! Для розміщення такого телевізора потрібна велика кімната, а при її відсутності потрібно вивішувати його на стіну будинку і збирати весь двір дивитися улюблені передачі, фільми, шоу або грати в ігри.


Тим більше, що технологічно зовні телевізор досконалий.
Товщина екрану складає лише 11,4 мм, що при таких розмірах екрану робить пристрій пласким як аркуш паперу.
Незважаючи на великий розмір, матриця здатна показувати відео з роздільною здатністю 4К з автоматичною обробкою HDR.


Це робить зображення надзвичайно реалістичним, чітким, насиченим фарбами і яскравим, забезпечуючи повний ефект присутності.
Корпус телевізора Mi TV 4 створений з алюмінієвого сплаву, на гранях екрану розташована світлодіодна стрічка, яка підсвічує його контури, відокремлюючи його від стіни і служить заміною люстрі. Інтенсивність підсвічування можна регулювати, також через меню або за допомогою голосових команд її можна відключити в одну мить.


Потужний звук з двох 8-ватних динаміків з підтримкою стандартів Dolby і DTS HD занурить вас у світ подій, що відбуваються на екрані. Для любителів об'ємного звуку можна використовувати систему домашнього кінотеатру або саундбар, які доведеться купувати окремо.
Телевізор Mi TV 4 75 "- це розумний пристрій, здатний керувати багатьма процесами в будинку. За його обчислювальні можливості відповідає 64-бітний процесор Amlogic і 2 ГБ оперативної і 32 ГБ вбудованої пам'яті.
Телевізор може бути комутатором всіх розумних пристроїв в будинку, а також виконувати роль помічника, з яким можна спілкуватися голосом за допомогою пульта дистанційного керування.
Крім цього, він може виконувати функції ігрової приставки, якій до снаги високопродуктивні гри.


 Але найзручнішою і корисною частиною пристрою є система Patch Wall з елементами штучного інтелекту. Вона вивчає смаки кожного з користувачів і передбачає його бажання, коли він бере пульт до рук. Крім цього, вона надає величезну кількість контенту: музики, ігор, телешоу, фільмів з сервісу Xiaomi. На жаль, це є тільки користувачам з Китаю.
Однак, в деяких країнах є подібні сервіси, до яких можна підключити Patch Wall, внісши певні зміни в прошивку.


Телевізор Mi TV 4 75 "- це не просто джерело розваг, домашній помічник і ігрова консоль для всієї родини. Це щось більше (в прямому сенсі цього слова). Тому є сенс купувати його в складчину з усіма сусідами по двору і влаштовувати кіно-спортивні або ігрові сеанси для великої аудиторії.
А для великих залів, презентацій, спортбарів та інших публічних місць він просто незамінний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.