Фонд засновника Xiaomi розробляє електромобіль

Нещодавно на автомобільному форумі TEDA було заявлено , що у січні наступного року  автомобільний ринок  Китаю поповниться першим серійним електромобілем ES8. Ця модель здатна проїхати на одному заряді 355 км, та розвивати швидкість до 100 км/год за 4,4 секунди. Голова автомобільного форуму Вэй Лай заявив, що ця подія надає змогу побачити динаміку розвитку китайського автомобілебудування.

Електромобіль ES8 Сяомі

Як з цим пов’язана компанія  Xiaomi? Дуже щільно!  Виробництво електромобілів підтримує інвестиційний фонд, співвласником якого є Лей Цзюнь. Ми знаємо, що засновник і головний ідеолог Xiaomi дано вже замислювався над тим, щоб випускати електромобілі, але нагода долучитися до цієї справи випала тільки зараз.

Електромобіль ES8

Електромобіль ES8 створюється не тільки для китайського внутрішнього ринку. Розробники та інвестори розраховують вийти на Європу, тому, знаючи слабкі місця у своїй справі, вони налагодили співпрацю з німецькими та британськими дизайнерами.

Електромобіль ES8

На даному етапі  над випуском електромобіля працюють 300 робітників, які сподіваються, що їх праця стане технологічним проривом у сфері проектування і будівництва електромобілів. Їх плани не мають обмежень – в січні планують почати роботу над електричним позашляховиком. Ескізи цієї моделі, як і ескізи спортивного електромобіля були презентовані на науково-технічному саміті

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.