Флагман Xiaomi Mi 7 отримає бездротову зарядку

Xiaomi Qi Charge

Xiaomi підтвердила, що у Mi 7 будуть використовуватися модулі для бездротової зарядки, вироблені американською компанією Integrated Device Technology. Точна ціна кожного модуля поки залишається невідомою, але стандартна конфігурація таких модулів коштує близько 5 доларів. Integrated Device Technology пропонує найрізноманітніші модулі бездротової зарядки: від 3-ватних односторонніх до 15-ватних двонапрямлених, однак немає ніякої інформації про те, які конкретно модулі будуть використовуватися саме в смартфоні Xiaomi Mi 7.

Близько трьох місяців тому Xiaomi приєдналася до Wireless Power Consortium, подія, яка ніби натякає, що компанія буде використовувати технології бездротової зарядки за стандартом Qi. Так і є, Mi 7 буде підтримувати зарядку саме Qi стандарту. Також відомо, що в виробництво Mi 7 надійде вже в лютому цього року. Крім модулів бездротової зарядки, Xiaomi також буде використовувати в Mi 7 для бездротового з'єднання антени від Integrated Device Technology.

А ви чекаєте на новинку? Розкажiть нам у коментарi!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.