Facebook презентував пристрій віртуальної реальності Oculus Go, розроблений разом з Xiaomi

Вчора на конференції Facebook F8 був представлений шолом віртуальної реальності Oculus Go.


Про новинку розповів колишній віце-президент компанії Xiaomi Х'юго Барра. І це символічно, бо саме Xiaomi стала одним з партнерів, які брали участь у створенні цього пристрою.
Спільними зусиллями Facebook, Xiaomi і Qualcomm вдалося створити, можливо, наймасовіший пристрій віртуальної реальності.


Аналітики твердять про те, що світ ігрової індустрії в 2D вмирає. Попереду – освоєння тривимірного простору і віртуальні світи з ефектом занурення.
Але, якщо ігри призначені для молодих користувачів, то пристрої із соціальною складовою, такі як Oculus Go, спрямовані скоріше на користувачів середнього віку.


Фейсбук доклав багато зусиль для «соціалізації» пристрою, створивши кілька додатків для спілкування у віртуальній реальності, в тому числі і додаток для знайомств, який також було презентовано на конференції.
Особливо було відзначено, що Oculus Go не зможе відобразити контент, який порушує правила спільноти Facebook, а також буде сприяти недоторканності особистих даних. Після скандалів з витоками чутливого до порушень конфіденційності контенту, соціальна мережа взяла на себе додаткову відповідальність. Як це буде відбуватися на практиці – поки невідомо.


Що ж стосується характеристик пристрою, то можна відзначити продуману звукову систему, яка забезпечує симуляцію присутності і об'ємного звуку, інноваційні лінзи, якісний матеріал корпусу шолома.


Додаток Oculus Go надає велику кількість контенту: фільмів, телеканалів, ігр та соціальних каналів для віртуальної реальності.
Пристрій оснащений роз'ємом 3,5 мм аудіо, і microUSB для зарядки і завантаження контенту. Зв'язок з іншими пристроями проводиться за протоколом Wi-Fi.


Існують дві модифікації з 32 ГБ і 64 ГБ пам'яті.
До шолома віртуальної реальності додається контролер, з тачпадом, кнопками Уперед-Назад і Додому, а також спусковим гачком.


З огляду на всі переваги Oculus Go, цей шолом стане дуже популярним, як і всі продукти Xiaomi і реальність, подібна показаної у фільмі «Першому гравцеві приготуватися» стане цілком досяжною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.