Електроскутер Super Soco з'явився на краудфандінгу

Щось давно не було у екосистемі MiJia нових транспортних засобів. І ось компанія Ke Intelligent Technology з Шанхаю почала кампанію по збиранню коштів на електроскутер, який назвала Super Soco.

Зовні скутер виглядає як звичайний моторолер, але за цією зовнішністю криється багато нового. 

Наприклад, у передню панель скутера Super Soco вбудований відеореєстратор. Він починає працювати при вмиканні транспортного засобу. Кути огляду камери становлять 138 градусів, він знімає відео з роздільною здатністю FHD 1080, а також фотографії високої роздільності. Реєстратором можна керувати віддаленно зі смартфона по протоколу Wi-Fi. 

Також можна передивлятися відео з реєстратора, знаходячись у будь-якому місці. Це гарний способ котролю за підлітками, що користуються скутером. 

При транспортній пригоді, або інших інцідентах, реєстратор подасть на смартфон сигнал тривоги.

Також на передній панелі скутера розташовані джерела освітлення дороги і сигнали повороту. Далеке і близке освітлення розділено на дві фари. одна з них дає світловий потік 29000 кандел, а інша – 13480 кд. Для порівняння, ксенонова лампа потужністю у 35 Вт дає 15000 кд. Гарний рівень освітленності підтримується на відстані до 75 м. 

Просунута схема освітлення є і на задній панелі. Стоп-сигнал і повороти дуже гарно видно при будь-яких природних умовах.

Інформативний дисплей має екран з кутом огляду 150 градусів. На ньому відображається швидкість, пройдена відстань, заряд батареї, температура, індикатори стану модулів та передача.

Акумулятор, ємністю 18650 мАг важить 10 кг і може підтримуквати рух скутера на відстані до 120 км на одній зарядці. Судячи з опису, можливі модифікації електроскутера за ємністю акумулятора.

Електродвигун розташований за задньому колесі і має діаметр 12, 5 см. 

Скутером можна керувати за домопогою смартфона. Він підтримує протоколи Bluetooth, Wi-Fi, GPS. У додатку є можливість визначати розташування скутера на мапі, прокладати маршрути, дивитися багато індікаторів стану пристрою. 

Для комунікації з іншими пристроями у скутера є інтерфейсний роз'єм USB. 

Зручна панель керування розташована біля ручки газу. Всі необхідні функції можна увімкнути швидко і безпечно.

Електроскутер Super Soco має чотири кольори: білий, червоний, чорний та золотистий темний. 

Якщо пристрій набере необхідну суму для виробництва, ми побачимо його і в Україні. А зараз електричні транспорті засоби екосистеми MiJia можна купити у мережі магазинів екосистеми розумного дому Mi Home&Service.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.