Електронний штопор Huoyi на допомогу естетам і працівникам громадського харчування

Здавалося б, що складного в тому, щоб відкрити пляшку вина? Потрібно докласти трохи зусиль і вміння і справа зроблена.
А коли потрібно відкрити сто пляшок? На якій у вас заболять руки і почнуть ламатися корки?
Для тих, хто працює в сфері обслуговування, в готелях, ресторанах, барах, де відкриття пляшок з вином поставлено на потік, цей процес не здається веселим і легким. Справа ускладнюється тим, що в закладах високого рівня потрібно відкрити вино ідеально – швидко, чітко, без жодної втраченої краплі. Тепер для цього є високотехнологічне рішення.


В екосистемі розумного будинку MiJIa з'явилося спеціальний пристрій – електронний штопор.
Він виглядає солідно в металевому корпусі і безкомпромісному чорному кольорі. Усередині чорного циліндра знаходиться електродвигун і система передач, що забезпечує процес. Крім того, пристрій забезпечений ручним пристосуванням для зрізання упаковки з шийки пляшки.


Після того, як упаковка видалена, потрібно надіти електрично штопор на пляшку і натиснути на кнопку. Штопор опуститься, закрутиться в корку, а потім підніметься разом з нею.
Для видалення корки з штопора потрібно знову натиснути на кнопку «Вниз» і повторити процедуру, притримуючи корку пальцями. Штопор викрутиться і підніметься в корпус.


Крім двигуна, електричний штопор Huoyi оснащений акумулятором ємністю 550 мАг, заряду якого вистачає на 70 пляшок.
Потім пристрій можна зарядити через роз'єм micro USB. Час першої зарядки складає 3 години, наступних – 2,5 години.


Однак, за 5 хвилин можна зарядити штопор до можливості відкрити одну пляшку.
Рівень заряду показують чотири білих індикатори.


Крім функціональності, пристрій просто красиво. Воно виглядає строго і статусно і буде доречно і в п'ятизірковому ресторані, і на прийомі будь-якого рівня.


Електричний штопор Huoyi в першу чергу зацікавить фахівців, що працюють в готельному і ресторанному бізнесах. А також людей, які бажають справити враження на друзів і гостей. Тим більше, що стоїть цей пристрій близько десяти доларів (на краудфандінговой майданчику, в продажу ціни можуть зрости в кілька разів).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.