Екосистема Xiaomi робить життя малюків більш безпечним.

Зараз все більшої популярності серед батьків немовлят набуває такий аксесуар, як килимок для ігор та розвитку з ПВХ.  Він має багато переваг над аналогами з натуральних тканин: швидко миється, надає додатковий захист від ударів при падінні, крім того є додатковим тепловим шаром. Але  в той же час такі килимки низької якості можуть становити загрозу здоров’ю дитини, бо у їх виготовленні використовуються матеріали, що містять формамід. Саме тому батьки маленьких дітей повинні звертати увагу на те, хто є виробником такого килимка.

У 2016 році відділ контролю якості дитячих килимків провів тест  на безпеку для здовов’я дитини.  В цілому 128 партій дитячих килимів містили формамід на 100%. За нормами ЄС і Тайваню, вміст формаміду не повинен перевищувати 200 мг/кг. При перевірці було виявлено 6 партій, в яких вміст формаміду перевищує 1000 мг/кг. Найвищий вміст формаміду фактично досяг 2206 мг/кг, що перевищує норму в 11 разів.

Отже, як купити безпечний килимок для дитини за розумну ціну?

Сьогодні ми  рекомендуємо всім двосторонній протисклизький килимок від провідного виробника дитячих товарів світового рівня з Південної Кореї. Один з партнерів екосистеми Xiaomi  – бренд Dwinguler, широко відомий тим, що велику увагу приділяє питанню захисту дітей. Вміст формаміду є важливим питанням, бо ця речовина дуже токсична, коли її концентрація перевищує норму. А маленькі споживачі можуть не тільки розлити на килимок їжу чи напої, але й облизати килимок, чи, навіть, спробувати його на смак.

Звичайно, батьки повинні турбуватися не тільки про екологічність виробів для дитини, але й про те, щоб дитячий килимок був здатен захистити дитину від травм при падінні. Виріб від компанії Dwinguler з успіхом впорався з цією задачею: при тестуванні на килимок кидали яйця у режимі вільного падіння з висоти 60 см. Яйця не зазнали пошкоджень.

Килимок має  велику інтенсивність буферної дисперсії, та високу пружність, що запобігає дитячому травматизму. При цьому він не надто товстий – усього 12-13 мм завтовшки.

.

Крім того, килимок, за рахунок внутрішньої 7-шарової структури дуже ефективно блокує холодне повітря, що йде від землі чи від підлоги.

Виробники провели невеличкий тест – під дитячий килимок Dwinguler поклали пляшку з замороженою мінеральною водою. Температура поверхні мінеральної води становила 8,78 °C, а температура поверхні мату – 25,59 °C.

Цей килимок має доступну ціну, та може використовуватися як для ігор з дитиною, так і для зайнять йогою, чи просто для відпочинку і дорослими членами родини.  До того ж він легко миється та не займає багато місця у вашій оселі.

Може саме тому цей товар став хітом продажу компанії Dwinguler.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.