Екосистема Розумного дому - все, що потрібно в одному магазині!

екосистема Xiaomi в Україні

За чотири роки компанія Xiaomi з виробника смартфонів перетворилась на великий консорціум, що виробляє всі товари, що можуть знадобитись у повсякденному житті – від складних електронних пистроїв до якісних продуктів харчування. 

Створення Екосистеми спочатку було закладено в загальну концепцію розвитку компанії.

Протягом 4-х років компанія допомогла розвитку більш ніж 89 компаній-стартапів, які починали свою діяльність «з нуля». Вартість 4-х з 89 компаній Екосистеми, станом на початок 2017 року, оцінювалася в більш ніж 1 млрд. дол. США.

Очікується, що до кінця 2017 року, Екосистема отримає дохід понад 15 млрд. дол. США (100 млрд. юанів). Продукція Екосистеми – це велика мережа розумних девайсів і товарів повсякденного застосування, які прагнуть привнести інновації в життя кожної людини. Які ж технології будуть застосовуватися при виробництві розумних девайсів в компаніях, які є невід'ємною частиною Екосистеми?

Екосистема прагне до розвитку, вдосконалення і подальшого впровадження інтелектуальних апаратних засобів в продукцію компанії. Нижче наведено список компаній, які входять до складу Екосистеми.

У Екосистеми є власна краудфандингова платформа, яка є відправною точкою, основою і поштовхом для розвитку нових брендів: власні канали взаємозв'язку (більше 2 млн. чоловік, які входять до складу клієнтської бази), підтримка та забезпечення безперебійного ланцюга поставок ресурсів, інвестиційна та фінансова підтримка (фонди, банки), інноваційні проекти, а також соціальна складова, яка об'єднує цілу команду однодумців для досягнення єдиної мети.

Варто зазначити, що з іншого боку, кожна окрема компанія, яка входить до складу Екосистеми – незалежна, оскільки Екосистема створює всі необхідні умови для забезпечення самостійності розвитку компаній. Компанія не вважає партнерів Екосистеми дочірніми, хоча їй належать значні пакети акцій усіх фірм-стартапів, що входять до складу Екосистеми. Кожна компанія Екосистеми – це повноцінний партнер.

І тепер все це доступно в Україні в офіційних магазинах екосистеми Розумного дому. 

Компанія NIS є офіційним дистриб'ютором продукції майже всіх виробників, що входять до екосистеми Xiaomi, тому в мережі магазинів Розумного дому можна знайти тільки справжню продукцію, яка забезпечена гарантією і технічною підтримкою. 

А для того. щоб купити всі ці товари онлайн, треба зайти у мережевий супермаркет Розумного дому Xiaomi.ua і обрати потрібний товар. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.