Дизайнерський механічний годинник Ciga Design отримав нагороду, не встигнувши з'явитися на прилавках

Блискучий британський дизайнер Майкл Янг, який успішно працює в Гонконзі, створює твори мистецтва для масового виробництва. Його роботи представлені в декількох галереях сучасного мистецтва і кожне нове творіння – подія в світі дизайну.

Ciga Design Mechanical Watch
Янг вже співпрацював з екосистемою розумного будинку MiJia, спроектувавши незвичайні механічний годинник Ciga Design Mechanical Watch з прямокутним корпусом.
Тепер він презентував другу версію годинника в традиційній формі.

Ciga Design Mechanical Watch
Годинник має круглий корпус і циферблат. Втім, назвати це циферблатом можна з деякою натяжкою, адже це складна металева платформа з несиметричними отворами, крізь які видно механічний організм годинника.

Ciga Design Mechanical Watch
Ciga Design Mechanical Watch були випущені в якості прототипу і вже встигли завоювати найвищу нагороду престижної німецької премії для дизайнерів IF Awards.
Тепер же прийшов час запустити цей пристрій в широкий продаж. За короткий час годинник зібрав на краудфандінговой платформі суму, що значно перевищує необхідну. І це гарантія того, що він незабаром з'являться на прилавках Mi-магазинів.

Ciga Design Mechanical Watch
І хоч коштує цей стильний аксесуар не копійки, виглядає він значно дорожче.
Годинники Ciga Design Mechanical Watch будуть випускатися в сріблястому і чорному варіанті. Також існує і чотири види ремінців – плетений з металевої нитки і шкіряний з натуральної шкіри. Вони також будуть доступні в двох кольорах.

Ciga Design Mechanical Watch
Новий годинник Ciga Design продемонструє ваш бездоганний смак і любов до нових форм самовираження.


Романтикам механізм, що постійно рухається, нагадає про швидкоплинність часу, а прагматикам буде показувати точний час для дій.

Ciga Design Mechanical Watch можна купити в Україні в мережі магазинів екосистеми розумного будинку Mi Home & Service. Зараз у продажу є перша версія. Нова з'явиться, як тільки годинник надійде в продаж на міжнародному ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.