Дитячий навчальний планшет Робо Айленд багато чому навчить!

Нам знайомі навчальні дитячі «ноутбуки» зі змінними картками, які задавали питання і очікували натискання на відповідні поля. Тепер формат змінився.

На краудфандінговму майданчику MiJia представлений «планшет» Робо Айленд, який призначений для навчання маленьких дітей від 3-х до 5 років елементарним поняттям читання і розвиваючим іграм.

У пристрій вставляються картки з зображеннями на різну тематику: літери, ноти, їжа, одяг, тварини, техніка та ін. Кожна з карток має спеціальний перфокод, за яким планшет розпізнає тематику.

Потім пристрій ставить дітям запитання і чекає натискання на те чи інше зображення. В результаті нараховуються очки.

Також за допомогою планшета Робо Айленд можна грати в інтерактивні ігри, слухати казки або просто музикувати на нотному стані або барабанній установці.

Корисний розвиваючий пристрій знає китайську та англійську мови. Інші мови додаються як модулі прошивки. Чи можна окремо придбати картки на інших мовах, поки невідомо, проте, зображення на картках зрозумілі і без підписів. З буквами складніше і рішення для цього стануть відомі, коли пристрій надійде в продаж.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.