Світ дитинства такий великий і безмежний, але мешканці його – такі маленькі і беззахисні. Мабуть, саме тому найважливішим питанням, що постає перед батьками при придбанні будь-якої речі для малечі є питання безпеки. І комфорту. І яскравості. І корисності. І здатності зацікавити маленького споживача. Тобто. Купуючи будь-яку річ для дитини, треба звертати увагу на всі характеристики товару.

xiaomi, рюкзаки  xiaomi, екосистема розумного дому mijia

Компанія Xiaomi, на нашу думку, змогла задовільнити усі вимоги маленьких покупців та їх батьків, випустивши у світ дитячий рюкзак Xiao Yang.

Рюкзаки для дітей Xiao Yang абсолютно безпечні для дітей, вони не містять ані формальдегідів, ані інших шкідливих речовин, що можуть зашкодити здоров’ю дитини. Усі матеріали, що використовувались у створенні цього рюкзаку пройшли сертифікацію , відповідну класу А.

xiaomi, рюкзаки  xiaomi, екосистема розумного дому mijia

На додаток до екологічно чистих матеріалів, рюкзак має дуже зручну конструкцію: завдяки застібці-блискавці, що вшита по периметру виробу, рюкзак Xiao Yang може розкритись на 180 градусів, що значно полегшує його очищення. Конструкція при цьому настільки розумна, що запобігає спонтанному розкриттю, також є захист від того, щоб дитина власноруч розкрила рюкзак на 180 градусів.

xiaomi, рюкзаки  xiaomi, екосистема розумного дому mijia

Спереду рюкзак оснащений кишенею із тканини з сучасним тефлоновим покриттям, що дають змогу легко видалити бруд чи дитячі графіті.

Відомо, що 3-6 років – це критичний період формування кісток у дітей, в тому числі кісток хребта. Рюкзак, який правильно підібрали, з анатомічними характеристиками, здатен захистити дитину від сколіозу та неправильного формування осанки.

xiaomi, рюкзаки  xiaomi, екосистема розумного дому mijia

При щоденному використанні, дуже важливим фактором є вага рюкзака. Спеціалісти стверджують, що вага заплічної сумки не повинна перевищувати10% від загальної ваги дитини. Саме тому фахівці компанії Xiaomi обрали для Xiao Yang надлегкі аксесуари. Загальна вага рюкзака складає лише 0,38 кг.

xiaomi, рюкзаки  xiaomi, екосистема розумного дому mijia

Турбота завжди проявляється у дрібничках. Рюкзак Xiao Yang – це турбота про здоров’я, безпеку, про естетичне задоволення, комфорт  та настрій., адже з цього починається шлях до великих мрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.