Дитяче автомобільне крісло QBORN надійде до продажу

Екологічна система товарів розумного дому MiJia продовжує розширятися. Нещодавно на краудфандінговій платформі з'явилася дуже важлива річ для автомобілістів. що мають дітей. 

Якщо в салоні авто є малюк, на водія падає підвищена відповідальність. До того ж, треба постійно слідкувати, щоб дитині було зручно і безпечно. З автокріслом QBORN водій може повністю зосередитись на дорожньому русі. 

QBORN – це бренд, що належить компанії Baoji Technology, що увійшла до екосистеми MiJia. Конструкція крісла заснована на 20-річному досвіді створення високотехнологічних товарів.

Крісло QBORN призначене для дітей від 9 місяців до 12 років, тобто, на весь період, коли дитина повинна бути в автокріслі під час подорожей. 

Більше двох років випробувань знадобилося для того, щоб крісло набуло свого вигляду. Більше 120 випробувань завершилися успішно, після чого кріслу були надані сертифікати 3C та EU ECE. 

Корпус сидіння вбудований у сталевий скелет, зроблений з використанням повного процесу лиття під тиском, щоб створити міцну оболонку, що гарантує довговічність, незмінність і сильну ударну стійкість. Його губчаста структура використовує два високоенергетичні матеріали, що поглинають енергію. Це гарантує, що дитяча голова та тіло залишаються в безпеці.

Основні компоненти "Snap" та "ISOFIX інтерфейс"  імпортуються з Сполучених Штатів; в той же час система фіксації підтягуючого ремінця ISOFIX + утворює міцний трикутник і може адаптуватися до різних типів транспортних засобів.

Крісло QBORN має красивий вигляд, приємне на дотик, легко піддається чищенню. Дитяче крісло випускається у декількох кольорах.

Незабаром автокрісло QBORN з'явиться у продажу у тому числі, і в Україні, де його можна буде придбати у мережі магазинів екосистеми розумного дому Mi [email protected]

До речі, там вже можна придбати багато товарів для дітей, зроблених компаніями, що входять до екосистеми MiJia.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.