Дванадцять найважливіших подій Xiaomi у році, що минув

Ось минув 2017 рік. І компанія Xiaomi, що випускає наші улюблені гаджети, може ним пишатися. Цього року трапилось багато важливих подій, які значно просунули компанію та її продукцію на світовому ринку. 

Згадаємо 12 найважливіших подій, що привели Xiaomi до вражаючих результатів. 

1. Перший власний процесор Xiaomi Pinecone Surge S1.

итоги 2017 года Xiaomi

Двадцять восьмого лютого минулого року стало найважливішою датою в історії розвитку компанії Xiaomi. Цього дня було презентовано перший процесор власного виробництва Pinecone Surge S1. Поява цієї процесорної системи поклала край залежності Сяомі від сторонніх виробників процесорів, яка стримувала виробництво товарів, незважаючи на дружні стосунки Xiaomi та Qualcomm. Невдовзі було презентовано і перший смартфон, заснований на цьому процесорі. Ним став Mi 5C.

2. Презентація Mi 6

итоги 2017 года Xiaomi

Mi 6 став найвидатнішим смартфоном за 7 років існування компанії. Він першим приніс процесорну систему Snapdragon 835 у Китай. Подвійна камера з оптичним зумом та закруглене з чотирьох боків захисне скло зробили його видатним серед конкурентів. Він досі є конкурентноспроможним смартфоном серед виробів найвищого класу, незважаючи на відсутність повного екрану на передній панелі. 

3. Xiaomi та Nokia підписали угоду про співпрацю

итоги 2017 года Xiaomi

Згідно домовленостям між двома компаніями, китайський виробник отримав 4806 патентів, з яких 2407 були міжнародними. Завдяки цьому кількість патентів у портфоліо Сяомі сягнула 16000. Це полегшило сертифікацію виробів Xiaomi за межами Китаю, та спростило отримання дозволів на продаж і виробництво продукції у інших країнах.  

4. Xiaomi продала 23,2 млн смартфонів у другому кварталі і поновила свої членство у топ-5 виробників у світі

итоги 2017 года Xiaomi

Поєднання нової моделі маркетингу, комбінування офлайн- та онлайн продажів, нові форми реклами і просування продуктів призвели до того, що у другому кварталі 2017 року був досягнутий рекорд продажів, що повернуло компанію у п'ятірку кращих виробників смартфонів у світі.

5. Презентація MIUI 9

итоги 2017 года Xiaomi

Прошивка MIUI вже зібрала навколо себе близько третини мільярду людей, що користуються пристроями виробництва Xiaomi та інших брендів, що підтримують цей програмний комплекс. Інноваційний інтерфейс, нові додатки і підвищення продуктивності – ось головні риси нової прошивки. Разом з MIUI 9 було презентовано смартфон Mi 5X та пристрій з штучним інтелектом Mi AI Speaker.

6. Xiaomi продала 10 мільйонів смартфонів за місяць

итоги 2017 года Xiaomi

У вересні 2017 року продажі продукції встановили новий рекорд. Це стало дуже гарним входженням у третій квартал після успіху другого. Сяомі посилила свої позиції у рейтингу виробників смартфонів. 

7. Презентація Mi A1, виробленого за програмою  Android One

итоги 2017 года Xiaomi

Інтеграція у світову спільноту виробників смартфонів поглибилася після випуску смартфона Mi A1 за програмою Android One від Google. Це була гучна заява про те, що Xiaomi бере участь в усіх визначних проектах стосовно споживчої електроніки. 

8. Відкриття першого у світі флагманського офлайн-магазину Xiaomi

итоги 2017 года Xiaomi

У Шенчжені відкрився перший великий магазин, де продаються всі товари екосистеми Xiaomi, яка налічує вже більше півтисячі товарів. У планах Лея Цзюня – побудувати не менше 100 таких магазинів у Китаї, та збільшити асортимент власних товарів до рівня гіпермаркетів. 

9. Рекорд продажів в день 11.11 на Tao Bao

итоги 2017 года Xiaomi

В день одинаків Xiaomi продала товарів на суму 2,46 мільярди юанів і посіла перше місце на популярному онлайн-гіпермаркеті TMall. В загальному заліку компанія знаходить на четвертому місці з 10 найкращів продавців цього маркету за весь час його існування. 

10. Xiaomi стала першим за об'ємами продавцем смартфонів в Індії

итоги 2017 года Xiaomi

Пекінська компанія продала 9,2 мільйони смартфонів в Індії перед третім кварталом 2017 року. Таким чином, Xiaomi стала першим брендом смартфонів у країні.  А починалося все з 100 000 смартфонів на квартал у 2014 р.

11. Xiaomi – найбільша в світі платформа Інтернету речей для розумних пристроїв

итоги 2017 года Xiaomi

На конференції у Пекіні Xiaomi оголосила про те, що вона є найбільшою платформою Інтернету речей. Це підтвердили топ-менеджери Baidu та Philips, з якими Лей Цзюнь уклав угоду про співпрацю.

12. Mi MIX та Mi MIX 2 додано до всесвітнього музею інновації Центру Помпіду

Перші в світі смартфони з повним екраном на передній панелі Mi MIX та Mi MIX2 додано до музею інновацій Центру Помпіду. Це визнання ролі, яку відіграє компанія Xiaomi у світовому науково-технічному прогресі. 

Так пройшов рік компанії Сяомі. А ви чим можете похизуватися?

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.