Допомога партнерів нашої спільноти - компанії NIS, вже рятує життя малюків!

На Різдво завжди відбувається якесь диво. Навіть, якщо про нього не розповідають. Але воне, це диво, вже робить свою добру справу. Тому можна про нього розказати. 

Генеральний партнер Української спільноти шанувальників продуктів екосистеми розумного дому MiJia, а також Офіційної української спільноти фанів прошивки MIUI – компанія NIS, вже не перший рік допомагає дітям. І не робить з цього подій. Тому що це нормально для кожної свідомої людини.

Ось і зараз, компанія доклала зусиль для придбання і ввезення в Україну дуже корисного пристрою.  І це був не черговий смартфон, або розумний пилосос, а спеціальна лампа, яка замінює недоношеним малюкам сонячне світло, а також здатна світити і в інших спектральних діапазонах. Вона ефекивно лікує жовтяницю і інші синдроми у немовлят і дає їм шанс вижити і побачити справжнє Сонце і світ навкруги.

Апарат вже встановлено і налагоджено, і він вже рятує життя маленьким пацієнтам у Івано-Франківській обласній дитячій лікарні. 

Це стало можливо, завдяки невпинній співпраці компанії NIS та нашої спільноти з Благодійним фондом "Свічадо" та Українською біржею благодійності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.