Долаємо "сліпі зони" з підсилювачем сигналу Mi Wi-Fi PowerLine Cat

Свято наближається. Незабаром ми будемо рахувати останні години року, що минає. А поки що є декілька днів, щоб встигнути купити все необхідне для того, щоб новорічні канікули пройшли комфортно.

Чи здатен ваш роутер передати сигнал у будь-який куточок вашої квартири, долаючи бетонні перешкоди та «сліпі» зони? Якщо вам знайомі ці проблеми, то Wi-Fi PowerLine-адаптер – це саме та річ, що допоможе вам їх позбутися.

Концепція «Інтернет з розетки» є простим способом забезпечити собі високошвидкісний доступ до Інтернету, при віддаленому розміщенні від базової точки доступу.

А щоб вам було легше прийняти рішення щодо корисності цього пристрою – ми зробили невеличкий огляд Mi Wi-Fi PowerLine Cat.

Mi Wi-Fi PowerLine Cat  має досконалий дизайн та, можна сказати, подарункове пакування. Адаптер Mi Powerline Wi-Fi Adapter поставляється у довгастій коробці з білого картону. Все упаковано добре і надійно. Усередині коробки знаходяться два пристрої: (адаптер, що роздає сигнал, і адаптер-підсилювач) та буклет з інструкціями по їх підключенню та встановленню.

Адаптер, що приймає і підсилює сигнал, оснащено двома антенами з боків. Його підключаємо у розетку в кімнаті, де поганий Wi-Fi сигнал. Можна навіть підключити його до ноутбука за допомогою Ethernet-кабелю. Адаптер, що роздає сигнал, також підключається в розетку, а потім кабелем – до роутера.

Переходимо до другої частини, тої що ліворуч. На відміну від першого, цій пристрій не має антени. У нижній частині є синій порт LAN – для підключення до маршрутизатора. Зверніть увагу, що LAN кабелі не входять до комплекту, тому їх потрібно придбати окремо. 

Обидва девайса мають матові пластикові корпуси, що виглядають дуже стильно, особливо у білому кольорі. Простий, ненав'язливий дизайн тішить око. 

Єдиною проблемою дизайну є кнопка, розташована в нижній частині обох пристроїв. Подібно до отвору для скидання на Wi-Fi Extender Pro, ви не можете побачити її під час підключення.  Але вона має випуклу форму, тому її легко знайти навіть напомацки.

Wi-Fi адаптер Mi Powerline має китайську стандартну вилку .

Налаштування пристроїв досить просте.

Для налаштування Wi-Fi адаптера Mi Powerline вам доведеться завантажити програму Mi Home. Підключіть обидва девайси поблизу і додати Mi Wi-Fi PowerLine Cat  як новий пристрій у додатку Mi Home. Після налаштування імені та пароля нової мережі Wi-Fi залиште програму для з’єднання.

Теоретично Wi-Fi адаптер Mi Wi-Fi PowerLine Cat  повинен працювати після цього. Але під час налаштування можуть виникнути деякі проблеми. Ідеальне сполучення пристроїв з  Redmi Note 4.

Після завершення процесу сполучення, світло на пристрої з антенами повинне змінитися з жовтого на синій. Після цього можна перемістити його в потрібну кімнату. Зверніть увагу, що кожного разу, коли ви вимикаєте його, потрібен деякий час для повторного підключення та для того, щоб світло знову змінювалось.

На відміну від Wi-розширювача Mi, у додатку для Mi Wi-Fi PowerLine Cat не так просто. Ви можете переглянути пристрої, підключені до мережі, і змінити назву та пароль мережі, але це майже все.

Підключившись до розетки правої стінки, я зміг послідовно отримувати близько 45-50 Мбіт / с для завантаження та завантаження в тестовому режимі "Сінгапурська широкосмугова швидкість", використовуючи адаптер Wi-Fi для Wi-Fi. Пін також був постійним приблизно в 20 мс.

 

Тим часом Mi WiFi Extender Pro виявився не дуже послідовним,  забезпечуючи в кращому випадку швидкість завантаження 30 Мбіт / с. Ping був нижчим для Mi Extender Wi-Fi, приблизно в 5мс. 

Але лля YouTube, обидва не мали проблем з завантаженням  – перестрибнувши різні відмітки часу, відеозапис зайняв менше, ніж секунду для буфера, перш ніж грати знову. Обидва не мають проблем із споживанням відео. 

Завантаживши файл 319 Мб з LineageOS, адаптер Wi-Fi PowerMiner завантажив файл за 2 хвилини 20 секунд. Після видалення файлу та очищення кошика, при повторили тест з Mi WiFi Extender Pro, і це зайняло 7,5 хвилин. Різниця суттєва! 

Зауважте, що ваші результати будуть залежати від того, як ви підключите адаптер живлення. Існує багато факторів, які впливають на швидкість і, ймовірно, найбільш значними з них будуть подовжувачі та настінні адаптери. Спробуйте уникати їх, коли це можливо.

Так, Mi Wi-Fi PowerLine Cat  має деякі особливості при підключенні, але з точки зору дизайну  – він ідеален. А це має велике значення, бо адаптер буде весь час траплятися на очі і стане частиною інтер’єру вашої оселі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.