Додаток Mi Community Ukraine - завжди будь на зв'язку

 

Відбулося планове оновлення додатку офіційного ком'юніті фанів MIUI в Україні і екосистеми Xiaomi. Завдяки ьому додатку, ви можете бути на зв'язку з іншими шанувальниками продукції Сяомі, а також першими дознаватися не тільки новини, але й інформацію про новинки і знижки у український магазинах екосистеми Розумного дому. 

Додаток допоможе дізнаватися новини про пристрої і прошивках Xiaomi, знайомитися з інструкціями, завантажувати корисні програми та файли. Доступ до форуму Спільноти дозволить отримати відповіді на питання, які виникають під час використання гаджетів Мі. Також додаток дозволить знайти однодумців, спілкуватися, радитися і просто ділитися своїми думками, фотографіями і хорошим настроєм.

Додаток відображає актуальний стан форуму Спільноти і дозволяє користувачеві створювати теми, відповідати в них, спілкуватися за допомогою системи особистих повідомлень, писати службові повідомлення модераторам і адміністраторам. У додатку реалізована можливість ілюструвати свої пости зображеннями, які можна закачати прямо з пристрою, або вказати їх URL.В додатку реалізований пошук по всіх темах форуму.

При необхідності придбати новий гаджет, звернутися за допомогою в сервісний центр або службу підтримки, програма надає користувачеві всі корисні посилання.
Додаток дає можливість не тільки спілкуватися на форумі з однодумцями, а й отримати кваліфіковану підтримку від фахівців нашої компанії.

У тих, хто вже має додаток, він оновиться сам, а встановити його вперше можна на Google Play.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.