Для чого потрібні мітки активності у додатку MiFit

Фітнес-браслети Xiaomi Mi Band та AMAZFIT стали дуже популярними у світі. Вони допомагають стежити за своїм здоров'ям, та за фізичною активністю. Зі смартфонами дані пристрої синхронізуються за допомогою спеціального додатку MiFit. З його оновленням до останньої версії з'явилася нова функція – мітки поведінки MiFit, про які і піде мова далі в статті.

Для чого це потрібно

Мiтки MiFit

Докладної інструкції до використання міток дії на сьогоднішній день ще нема, а тому користувачам залишається лише здогадуватися, навіщо потрібна ця функція. Зрозуміло лише те, що тепер MiFit може навчитися розуміти власника браслета ще краще, а значить, його можна буде підлаштувати під конкретну модель поведінки: біг, відпочинок, сон, робочий режим, тренажерний зал і т.д.

Як встановити мітки у MiFit

Мiтки MiFit

Працють мітки таким чином (на Mi Band 2/1S)

  • Через відповідне меню включається розділ міток.
  • Натискання на потрібну мітку призводить до запуску пульсометра.
  • Після закінчення виміру пульсу, наприклад, під час бігу, мітка записується в історію, але крім інформації про дату і час виміру, більше немає ніяких даних.

Користувачі, які застосували цю функцію на практиці, можуть лише припускати, що основним її завданням, є контроль за активними видами діяльності власника. В подальшому, можливо, цей архів може бути використаний для контролю за режимом дня. В такому випадку, фітнес-браслет (у майбутньому) може виконувати функцію персонального помічника, що нагадує своєму власникові про наближення часу тернування, бігу або сну.

Ще одне припущення – це формування статистики, щоб в майбутньому трекер міг сам визначати рід ваших занять, завдяки чому, виміри та показники будуть більш точними. А ви використовуєте ці мітки у MiFit? Розкажiть у коментарi!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.