Датчик температури і вологості MiJia. Ще точніший за попередника

Напередодні Нового року Xiaomi вирішила оновити дуже вдалий гаджет для дому під брендом MiJia – Датчик температури і вологості. 

Попередній пристрій був розпроданий мільйонним тиражем, тому що, окрім своїх безпосередніх фуккцій, він дуж вдало виконував роль хабу для розумний пристроїв екосистеми розумного дому MiJia. Тепер прийшов час новішої версії. Перша відмінність – наявність дисплею. Тепер дані про тмпературу та вологість можна побачити не лише у додатку на смартфоні, а безпосередньо на пристрої. 

Також відмічають покращену точність вимірювання, тепер новий датчик може помічати зміни температури на 0,1 градус. 

Цікаво, що Mi Temperature and Humidity Meter був одразу випущений до виробництва, без стадії краудфандінгу. Про новинку оголосив сам Лей Цзюнь у своєму мікроблозі. Мабуть, маркетологи Xiaomi впевнені в успіху нового продукту. 

Пристрій живиться від однієї батарейки ААА. Окрім дисплею, він має індикатори заряду джерла живлення та стану Bluetooth. Наявність бездротового з'єднання робить датчик частиною екосистеми Інтернету речей MiJia. 

На основі цього пристрою можна будувати сценарії поведінки інших пристроїв в залежності від температури та вологості. Також пристрій може створбвати набір дланих для статистики, яку розраховує додаток Mi Home і яка зберігається у хмарному сховищі, де і сценарії.

Коштувати в Китаї датчик температури і вологості MiJia буде близько 30 євро. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.