Чотири додатки MIUI, що залишилися у Android One смартфоні Mi A1

Як смартфон Android One, Mi A1 поставляється з програмним забезпеченням, розробленим Google, пропонуючи користувачам оптимізований та безпечний телефон Android, який отримає всі оновлення ОС. Він також поставляється з найпопулярнішими вбудованими сервісами Google, такими як безкоштовне необмежене сховище високої якості з Google Фото.

У той же час розробники залишили чотири додатки MIUI на Mi A1. Чому вибрали ці чотири додатки?

Додаток Mi Camera

На початку партнерства з Google маркетологи Xiaomi вибрали модель з флагманськими якостями, які продемонстрували б філософію Xiaomi – привнесення інновацій всім. Mi A1 включає в себе конфігурацію з двома камерами, подібну до тієї, що у Mi 6, нашого останнього флагманського пристрою, з ширококутним і телеоб'єктивом для додаткового ефекту.

Android One Mi A1 додаток Камера

Додаток камери Xiaomi на Mi A1 забезпечує повну роботу з двома камерами. Дві лінзи дозволяють Mi A1 обчислювати те, що знаходиться на передньому плані, і те, що знаходиться в фоновому режимі, створюючи ефект глибини різкості, так званий, «боке», який зазвичай вимагає використання об'єктива DSLR, дозволяючи користувачеві створювати красиві фотографії.

Android One Mi A1 додаток Камера

Але є одна істотна відмінність між Mi A1 і Mi 6. На Mi A1 всі фотографії будуть зберігатися в Google Фото у безкоштовному необмеженому сховищі.

Android One Mi A1 додаток Камера

Додаток Mi Remote

Ось кілька швидких фактів.

Xiaomi – це набагато більше, ніж компанія смартфонів. Ми також виробляємо побутову електроніку, і саме тут реалізується наша стратегія екосистеми розумного дому.
Xiaomi може запропонувати широкий спектр розумних домашніх продуктів, інвестуючи і інкубуючи в 89 компаніях.

Android One Mi A1 додаток Пульт
Xiaomi стала найбільшою в світі інтелектуальною апаратною платформою. На платформі IoT Mi Ecosystem використовується більше 60 мільйонів підключених пристроїв.
Mi Remote існує в масиві продуктів Mi Ecosystem від Xiaomi, асортименті інтелектуальних домашніх гаджетів, орієнтованих на споживачів. Mi A1 включає інфрачервоний бластер, який при з'єднанні з Mi Remote app може легко управляти багатьма продуктами Xiaomi по всьому будинку. Mi Remote також підтримує сотні інших побутових приладів, виступаючи в якості універсального пульта в руці.

Просто відкрийте програму і вкажіть єю на телевізор або будь-який інший пристрій, що використовує ІЧ-пульт, і дотримуйтесь інструкцій в додатку для підключення. Після успішного з'єднання ви можете використовувати Mi Remote, щоб увімкнути телевізор, управляти гучністю, змінити канали, а якщо ви використовуєте Mi TV, навіть керувати екранним меню.

Додаток Mi Store

Додаток Mi Store буде встановлено на пристроях Mi A1 в Індії, Гонконгу і на Тайвані. Ця програма дозволяє користувачам шукати, переглядати та купувати апаратні продукти Xiaomi, включаючи смартфони і продукти Mi Ecosystem, в залежності від доступності для регіону. Він підтримує кілька варіантів оплати і може відстежувати статус доставки вашого замовлення.

Фактично, в Індії  додаток Mi Store – безкоштовний додаток для покупок # 1 в Google Play. Станом на серпень 2017 роки він має більше 20 мільйонів інсталяцій і більше 100 мільйонів відвідувань.

Зворотній зв'язок

З дня появи Xiaomi працівники компанії слухали наших користувачів. Шанувальники Mi грають велику роль в продуктах, і є ключовим елементом філософії компанії. Щоб полегшити спілкування фанатів, був створений додаток Feedback. Якщо у вас є ідея про те, як зробити додаток краще, зіткнувшись з помилкою або просто хочете залишити коментар, додаток Feedback – це найпростіший спосіб увійти в контакт.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.