Чiп Surge S1 надійде в масове виробництво в третьому кварталі 2017 року

У лютому цього року, компанія Xiaomi представила свій власний чіпсет під назвою Surge S1. Першим телефоном, який отримав цей процесор, став Xiaomi Mi5c. Компанія повідомляє, що на розробку цього процесора пішло більше двох років. Свіжа інформація, що з’явилася сьогодні у ЗМI, говорить, що Xiaomi тепер працює над своїм власним процесором другого покоління, який, як очікується, буде називатися Surge S2.

Surge S1 був виготовлений компанією TSMC. Він був побудований за 28 нм виробничого процесу. Через кілька місяців після запуску Surge S1 китайська компанія почала роботу над своїм наступником. Ходять чутки, що масове виробництво чіпів Surge S2 почнеться найближчим часом.
Завод TSMC буде виробляти новий чіпсет, і він буде побудований по 16 нм техпроцесу. Очікується, що його масове виробництво почнеться в третьому кварталі цього року. Так як Surge S1 отримав Xiaomi Mi5c, очікується, що майбутній Surge S2 буде присутній у смартфонах Xiaomi Mi6c і 6s. Обидва телефони, за чутками, дебютують в останньому кварталі 2017 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.