Чекаємо на "Блискавку": які моделі увійдуть до хвиль оновлення прошивки MIUI

Тизер з трьома видатними людьми, які досліджували електричні явища – Бенджаміном Франкліном, Майклом Фарадеєм та Нікола Теслою, навели всіх знавців історії науки на ідею про назву нової прошивки MIUI 9. Звичайно, це "Блискавка". 

MIUI 9 графік оновлень

MIUI 9 графік оновлень

MIUI 9 графік оновлень

Як стверджують розробники, нова прошивка будет більш плавною, швидкою, енергоефективною і стабільною з правильним балансом у роботі власних і сторонніх додатків. 

Чи так це буде, вже у п'ятницю зможуть дізнатися власники флагманів двох лінійок смартфонів Mi – MI 6 та Redmi Note 4X.

Друга хвиля оновлення накриє MI 5, Mi MIX, MI Note 2.

Взагалі під другу хвилю потраплять десять пристроїв. Будемо сподіватися, що серед сімки тих, що залишилися, будуть представники четвертої серії лінійки Redmi.

Третья хвиля принесе оновлену прошивку до решти пристроїв. 

Це означає, що більшості власників смартфонів Mi треба почекати місяць-півтора, тоді на їх Redmi 3 – Redmi 4 надійде нова прошивка. 

Щодо нової версії ОС Андроїд, тут ситуація менш веселкова, тому що оновлення прошивки разом с оновлення ОС відбудеться лише у топових моделей (у деяких система вже оновилася), а багато старих смартфонів, включаючи третю серію, можуть не дочекатися Андроїд 7 взагалі. 

Сподіваємось, що на завтрашній презентації ми дізнаємось щось ще про терміни оновлення і список пристроїв, що їх отримають. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.