Bluetooth-гарнітура iBFree 2 - розумні навушники для спорту

Кожному фанату продукції екосистеми Xiaomi знайомі вироби компанії 1More. Це навушники видатної якості, які може купити кожен поціновувач гарного звуку. Також багатьом відома продукція 1More для занять спортом разом з музикою. Такі надзвичайно якісні гарнітури, як 1More active, Mi Sport mini, iBFree, вже давно завоювали прихильників в усіх куточках Землі, і в Україні, де їх можна купити офіцйійно у магазинах екосистеми Розмуного дому

Але технології невпинно рухаються вперед, тому вдовольнятися вдалими моделями минулого не можна, треба чогось новенького. І ось 1More не змусила фанатів чекати і випустила нову версію спортивної гарнітури iBFree 2. 

1More iBFree 2 в Україні

Оскільки повна назва цих навушників звучить так: iBFree 2 Smart Sport, можна замислитися над тим, в чому ж полягає "розумність" цього пристрою?

Як сказав на презентації керівник проекту Лін Байцин, ця гарнітура поєднає в собі спорт, музику, спілкування і інтелектуальне управління смартфоном. 

1More iBFree 2 в Україні

iBFree 2 випущено у поєднанні з продукцією двох провідних китайських IT-компаній – Tencent та Codoon. Перша – программний гігант, надала для гарнітури свою програмну платформу Tencent Intelligent Platform, інша – спеціальний додаток. 

Тепер гарнітура може, разом з музикою, повністю контролювати ваше тренування: відслідковувати ваші рухи, пройдену відстань, серцевий ритм, маршрут. При цьому навушники будуть попереджати вас про надто низьке, чи швидке серцебиття. До того, інтелектуальний помічник може під час тренувань давати вам поради, чи контролювати ваш комплекс вправ. 

Окрім цього, навушники можуть тепер передавати ваші команди на комп'ютер чи смартфон. Ви можете, не перериваючи тренування, і музику, робити телефонні дзвінки, шукати інформацію у Гуглі і смартфоні. Чи буде гарнітура розуміти команди не тільки китайською, поки що невідомо, але, враховуючи, що офіс 1More знаходиться у США, вона повинна також спілкуватися з вами англійською.

Тепер про музику. Конструкція аудіо-тракту розроблена інженером Лукою Бін'ярді, тому звук обіцяє бути неперевершеним. Навушники мають два драйвери – арматурний і рухому катушку, що забезпечить якісне відтворення. До того, гарнітура має чіп-підсилювач, який забезпечує передавання по Bluetooth музики у якості ААС. 

1More iBFree 2 в Україні

Якщо у вас раптом закінчиться акумулятор на смартфоні, не варто турбуватися: гарнітура має 4ГБ вбудованої пам'яті і може грати навіть без смартфону чи іншого джерела звуку. 

Навушники iBFree 2 мають захист від вологи за стандартом IP67, що робить можливим користуватися ними в дощ, і не турбуватися про їх працездатність.

1More iBFree 2 в Україні

Ця гарнітура є справжнім дивом і незабаром вона потрапить до України. На презентації заявили її ціну у Китакї на рівні 1800 грн. Тобто, враховуючи таможенні збори та податки, можна розхрахувати приблизну ціну в офіційному магазингі 1More в Україні. 

Це чудовий виріб, треба брати. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.