BeeBest - багатоцільовий ліхтарик з родзинками

На краудфандінговой платформі MiJia кожного дня з'являється безліч товарів, кожен з яких має особливість, що і є його щасливим квитком на прилавки магазинів.
І ось новий товар – ліхтарик BeeBest. Здавалося б, що ще можна придумати з ліхтариком? Тисячі модифікацій пропонують фактично одне і те ж: кілька режимів освітлення, потужність світлодіода Cree від 300 до 1000 люменів, ємна батарея, зміна фокусу і кута освітлення.


Так, все це є і у BeeBest. Але, крім цього, є ще кілька родзинок, які допомогли йому швидко зібрати потрібну суму для початку виробництва.
Отже, що нового в звичайному ліхтарику?


Світлодіод Cree XP L, з світлосилою 1000 люменів, забезпечує яскраве освітлення території на відстані 365 метрів і режими яскравого світла, приглушеного світла, стробоскопа, миготіння і сигнал SOS. У цьому немає нічого особливого.

Але ось контроль температури деталей – це очевидне нововведення. Як тільки ліхтарик нагрівається до граничної температури, яка може пошкодити батарею або світлодіод, інтенсивність світла автоматично зменшується до охолодження.


Крім того, кнопка виробництва Panasonic може витримати до мільйона натискань, завжди працює чітко і не окислюється.
Корпус ліхтарика зроблений з анодованого алюмінію, який використовують в аерокосмічній галузі, обробленого піскоструминним способом, що робить його не слизьким і стійким до окислення.
Крім того, ліхтарик BeeBest має індекс водонепроникності IPX 6, що є явною перевагою перед моделями конкурентів.


Ліхтарик має можливість змінювати кут світлового потоку від 7,7 до 40 градусів.
Цікавою особливістю BeeBest є комплектний ковпачок Camp lamp, який розсіює світло і перетворює ліхтарик в освітлювальний прилад для намету або будь-якого іншого простору.
Таким чином, BeeBest може бути як фарою, так і похідної люстрою.


Ліхтарик живиться від батареї LG ємністю 2600 мАч, яку можна заряджати через роз'єм USB-C.


Загалом, потрібний предмет під час літніх активностей.
Незабаром ліхтарик BeeBest з'явиться в магазинах, в тому числі і в мережі магазинів екосистеми розумного будинку Mi Home & Service.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.