Азійський символ року - унікальна статуетка собаки вже в Україні

Китайський виробник меблів екстра-класу, компанія Tongshifu, зробила дуже гарний подарунок всім, хто захоплюється азійською міфологією і любить красиві речі. Це статуетка символу 2018 року – собаки.

Собака створена за подобою фарфорових мисливських собак, які були виготовлені для імператора династії Цин Цянлуна (Айсиньгеро Хунлі) у 18 столітті. За переказами, імператор дуже любив своїх собак, що відрізняються силою і спритністю, а також удачею, яку вони йому незмінно приносили на полюванні. Саме тому він замовив майстрам фарфорової справи статуетки, які б приносили удачу не тільки на полюванні, але і в державних справах.

Ця статуетка вироблена за старовинними традиційними технологіями з дерева, а потім відлита з бронзи вищого гатунку, оброблена вручну і пофарбована при високій температурі. Тому вона виглядає як дерев'яна, але несподівано виявляється важчою, ніж дерево і приємною на дотик.

Статуетка виконана в масштабі 1:1 зі знаменитим оригіналом – порцеляновими собаками Цянлуна. Розмір статуетки становить близько 9 см в довжину, близько 6 см в ширину, близько 15 см у висоту, а чиста вага – 700 г. Такі невеликі розміри дозволяють розмістити її в вітальні, кабінеті, спальні, офісі та інших місцях. За традицією, собака повинна дивитися на двері, щоб приносити успіх, процвітання і відганяти злих духів.

В комплекті з бронзовою статуеткою йде картка з традиційної паперу, на якій зображені символи і написи, що приносять удачу. Коли немає можливості взяти з собою статуетку – візьміть картку, і удача вам обов'язково посміхнеться.

Всі стадії виробництва статуетки виконані майстром вручну. Тому кількість статуеток дуже обмежена – їх лише 3147. 

Статуетки собаки Tongshifu вже найшли багато нових хазяїв, в тому числі, найперших представників великого азійського бізнесу, зірок спорту та шоу-бизнесу і просто поціновувачів мистецтва і багатих людей. одним з перших статетку отримав голова компанії Xiaomi Лей Цзюнь.

І ось собаки Tongshifu завітали і в Україну. 

Прдибати цю унікальну статетку, яка може стати чудовим статусним подарунком, талісманом на успіх, або прикрасити оселю, можна в мережі магазинів екосистеми Розумного дому Mi Home&Service.

Акційна ціна – 2 222 грн. Поспішайте, їх залишилось дуже небагато!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.