[Аудіо] Навушники 1More triple driver з Lighting роз'ємом

Виробники аудіо техніки, особливо, портативної, дуже пильно слідкують за тенденціями у світі гаджетів. І недарма.

Бо творці смартфонів можуть робити несподівані сюрпризи, так, як це зробили Apple та Xiaomi. У своїх нових моделях смартфонів, вони відмовилися від аудіо-роз’єму на користь Bluetooth з’єднання.

З одного боку, це прогресивне рішення, давно вже був час позбутися дротів. Але з іншого боку, канал Bluetooth може бути зайнятий взаємодією з іншими пристроями, наприклад, фітнес-браслетами, і це буде вносити перешкоди у процес прослуховування музики.

Тому виробники аудіо-гарнітур вимушені були знаходити інші рішення. Однією з перших на цей кризис відреагувала компанія 1More – виробник славетних навушників, які за невелику ціну грають, як Hi Fi пристрої.

Вони додали до однієї із своїх майже досконалих моделей навушників – 1More Triple driver Earphones, роз’єм Lighting для користування із смартфонами Apple.

Навушники практично не змінилися – той же корпус, та ж якість 24-бітного звуку. Але пульт керування гарнітурою зазнав змін.

Одна кнопка з п’ятьма функціональними можливостями. Уявіть автомобіль з механічною коробкою передач, але на цей раз замість перемикання передач перемикаються доріжки, робляться дзвінки і регулюється гучність за допомогою джойстика.

І дизайн пакування, як завжди у 1More, знаходиться на найвищому рівні.

Навушники 1More можна завжди придбати в українських магазинах Mi Home. Версія з роз’ємом Lighting з’явиться в них незабаром.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.