Aqara Smart Camera Gateway Edition - IP-камера з краудфандінгу Xiaomi

IP камера Smart Camera Gateway Edition від Aqara

Сьогодні на краудфандінговой платформі Xiaomi була представлена ​​нова розумна IP-камера від бренда Aqara. Варто зазначити, що у асортименті Aqara вже багато гаджетів, які офіційно продаються в Україні. Новинка отримала назву Aqara Smart Camera Gateway Edition.

IP камера Smart Camera Gateway Edition від AqaraIP камера Smart Camera Gateway Edition від AqaraIP камера Smart Camera Gateway Edition від Aqara

Ця мініатюрна камера може похвалитися кутом огляду в 180°, зйомкою Full HD відео та можливістю установки де завгодно: на стелі, стіні, або на холодильнику. Крім того, камера синхронізується не тільки зі смартфоном, але і з багатьма іншими гаджетами розумного будинку MIJIA (ZigBee), формуючи тиким чином повноцінну розумну мережу.

Наприклад, якщо під час вашої відсутності в будинок увійшли сторонні люди, то камера отримає сигнал від датчиків руху і автоматично запише відео того, що трапилося. Як вам ця новинка? Розкажіть у коментарі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.