Анонс Xiaomi Mi TV 4 запланований на 18 травня

Xiaomi анонсувала новий телевізор на виставці CES 2017. Mi TV 4 представляє собою модульний телевізор з окремим дисплеєм, блоком з начинкою і окремою звуковою системою. Вже 18 травня гаджет офіційно буде випущений у Китаї, про це свідчить новий тізер Xiaomi.

Тізер фокусується на товщині корпусу панелі з дисплеєм, яка становить всього 4.98 мм в найтоншій точці, та 38.9 мм в самій товстій. Mi TV 4 має дисплей майже без рамок, який розташований на прозорих підставках. Дисплей підключається до звукової панелі через один кабель, що дозволяє вам без проблем впорядкувати кабелі та дроти.

Xiaomi випустить Mi TV 4 в трьох розмірах. Серед доступних моделей буде 65-дюймова, 55-дюймова і 49-дюймова версії. Найстарша 65-дюймова модель важить 29.6 кг з підставкою, звукова панель важить 3.62 кг, а окремий сабвуфер важить 3.61 кг. Також дві додаткові колонки важать разом 0.86 кг. Новинка дебютує вже 18 травня 2017 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.